Filtr

Program

Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Wiednia. Zwiedzanie miasta rozpoczyna się od objazdu Obwodnicy Staromiejskiej, zwanej popularnie "Ringiem". Przy tej głównej arterii znajdują się budynki z okresu rozkwitu Cesarstwa Austriackiego: Muzeum Sztuk Użytkowych, Opera Wiedeńska, Muzea przy Placu Marii Teresy, Parlament, Ratusz, Uniwersytet. W Parku Miejskim znajduje się natomiast pomnik Johanna Straussa, a w Ogrodach Zamkowych można dostrzec pomnik Mozarta. Następnie piesze zwiedzanie miasta, które rozpoczyna się od Placu Szwedzkiego w kierunku Placu św. Stefana, przy którym wznosi się imponująca wiedeńska katedra. Spacer wystawowymi ulicami Graben i Kohlmarkt w stronę Hofburga – zimowej rezydencji Habsburgów.
Po zakończeniu zwiedzania przejazd na wzgórze Kahlenberg, podziwianie panoramy miasta. Na szczycie znajduje się kościół św. Józefa, w którym znajdują się liczne pamiątki po Polakach. Miejsce to jest szczególne, ponieważ z tego wzgórza dowodził Jan III Sobieski zwycięskimi wojskami idącymi na odsiecz oblężonemu przez Turków Wiedniowi.

W międzyczasie lub po zwiedzaniu czas na wizytę na Jarmarkach Bożonarodzeniowych.
W godzinach wieczornych zbiórka i przejazd do Polski.

Dzień 2.
Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce. Polska południowa - godziny nocne/wczesnoporanne, Polska środkowa- godziny południowe, Polska północna - godziny popołudniowe.

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
opiekę pilota podczas podróży
ubezpieczenie: KL i NNW

Cena nie zawiera:

kosztów programowych: usługa lokalnego przewodnika w Wiedniu, oprowadzanie z systemem TOUR GUIDE - mobilny zestaw słuchawkowy połączony bezpośrednio z mikrofonem pilota/przewodnika, ewentualne opłaty wjazdowe i parkingowe w mieście - 10 euro/os - kwota zbierana przez pilota w autokarze, nie podlega rozliczeniu
wydatków własnych podczas podróży

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Austria to wspaniały kraj, który przyciąga zarówno amatorów górskiej wspinaczki i wielbicieli zabytków, bowiem Wiedeń i Salzburg to prawdziwe, austriackie perełki.
Wiedeń - stolica Austrii i niezaprzeczalnie najważniejsze i najbardziej atrakcyjne miasto w tym kraju. Bez względu na porę roku, w której zamierzamy się tu wybrać miasto zawsze daje nam możliwość poczucia wspaniałej atmosfery - zimowe jarmarki świąteczne, czy przyciągające wiosną i latem zielone skwerki, zamieniające się jesienią w złote...
Na każdym kroku znajdziemy tu atrakcje warte poświęcenia czasu, a Ci, którzy byli w Wiedniu choć raz twierdzą, że warto tu jeszcze wrócić.

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Bratysława i Wiedeń

Austria Wiedeń
Bratysława i Wiedeń - Wiedeń
super cena

12.11. - 15.11.2020

Liczba noclegów: 2

Autokar

Śniadanie

Więcej od 499 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek