Filtr

Program

Dzień 1.

Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy (miasta północnej Polski – możliwy wyjazd dzień wcześniej przed katalogowym rozpoczęciem imprezy). Zwiedzanie Zamku Valtice, położonego nieopodal granicy z Austrią. Kompleks wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO składa się z trzypiętrowych budynków ze skrzydłami, stajnią, ujeżdżalnią, wozownią, galerią i teatrem. Posiadłość została otoczona w XVIII wieku parkiem krajobrazowym i do zakończenia II Wojny Światowej była jedną z siedzib możnego rodu Liechtensteinów. Przejazd do Wiednia (ok. 90 km). Zwiedzanie miasta rozpoczyna się od objazdu Obwodnicy Staromiejskiej, zwanej popularnie "Ringiem". Przy tej głównej arterii znajdują się budynki z okresu rozkwitu Cesarstwa Austriackiego: Muzeum Sztuk Użytkowych, Opera Wiedeńska, Muzea przy Placu Marii Teresy, Parlament, Ratusz, Uniwersytet. W Parku Miejskim znajduje się natomiast pomnik Johanna Straussa, a w Ogrodach Zamkowych można dostrzec pomnik Mozarta. Następnie piesze zwiedzanie miasta, które rozpoczyna się od Placu Szwedzkiego w kierunku Placu św. Stefana, przy którym wznosi się imponująca wiedeńska katedra. Spacer wystawowymi ulicami Graben i Kohlmarkt w stronę Hofburga – zimowej rezydencji Habsburgów. Po zakończeniu zwiedzania przejazd na wzgórze Kahlenberg, podziwianie panoramy miasta. Na szczycie mieści się kościół św. Józefa, w którym znajdują się liczne pamiątki po Polakach. Miejsce to jest szczególne, ponieważ z tego wzgórza Jan III Sobieski dowodził zwycięskimi wojskami idącymi na odsiecz oblężonemu przez Turków Wiedniowi. Przejazd do hotelu w Czechach (ok. 115 km). Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2.

Przejazd do Pałacu Lednice (ok. 35 km), wpisanego na Listę Dziedzictwa UNESCO i należącego również do domeny Liechtensteinów. Poddawany wielokrotnym przebudowom, ostatecznie uzyskał charakterystyczny, romantyczny, neogotycki rys architektoniczny. Książęta, oprócz bogato wyposażonych komnat dbali również o otoczenie: w parku powstała oranżeria, w której rośnie 300-letnia palma, sztuczne ruiny zameczku myśliwskiego, a nawet (na fali zainteresowania Orientem) – minaret. Po zakończeniu zwiedzania zbiórka i przejazd do Polski.

Dzień 3.
Przyjazd do poszczególnych miast Polski.

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
opiekę pilota podczas podróży
zakwaterowanie - 1 nocleg w hotelu *** na terenie Czech
wyżywienie - 1 śniadanie i 1 obiadokolacja
oprowadzanie z systemem TOUR GUIDE - mobilny zestaw słuchawkowy połączony bezpośrednio z mikrofonem pilota/przewodnika
ubezpieczenie: KL i NNW

Cena nie zawiera:

kosztów programowych (biletów wstępu, opłat związanych z wcześniejszą rezerwacją biletów, przewodników lokalnych,podatków lokalnych, ewentualnych opłat wjazdowych do miast) 30 euro; opłata zbierana przez pilota w autokarze, nie podlega rozliczeniu
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem: 
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:
KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)
Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Dodatkowe informacje

W przypadku wybrania opcji dokwaterowania, klienci tej samej płci są kwaterowaniu w pokojach 2,3 – osobowych. Jeśli na 7 dni przed wyjazdem nie będzie innych chętnych na skorzystanie z opcji dokwaterowania, klient jest zobligowany do dopłaty do pokoju 1 – osobowego.

Austria to wspaniały kraj, który przyciąga zarówno amatorów górskiej wspinaczki i wielbicieli zabytków, bowiem Wiedeń i Salzburg to prawdziwe, austriackie perełki.
Wiedeń - stolica Austrii i niezaprzeczalnie najważniejsze i najbardziej atrakcyjne miasto w tym kraju. Bez względu na porę roku, w której zamierzamy się tu wybrać miasto zawsze daje nam możliwość poczucia wspaniałej atmosfery - zimowe jarmarki świąteczne, czy przyciągające wiosną i latem zielone skwerki, zamieniające się jesienią w złote...
Na każdym kroku znajdziemy tu atrakcje warte poświęcenia czasu, a Ci, którzy byli w Wiedniu choć raz twierdzą, że warto tu jeszcze wrócić.

Mapa

Podobne oferty


Bratysława i Wiedeń

Austria Wiedeń
Bratysława i Wiedeń - Wiedeń
super cena

11.11. - 15.11.2020

Liczba noclegów: 2

Autokar

Śniadanie

Więcej od 499 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek