Filtr

Położenie

Nie przez przypadek nazywane Las Vegas wschodniej Europy. W samym mieście znajduje się około 130 tawern i barów. Słoneczny Brzeg to miasto dla ludzi młodych i spragnionych dobrej zabawy.
6-cio kilometrowa plaża to idealne miejsce do wypoczynku w ciągu dnia, a liczne dyskoteki zachęcają do zabawy.
Miejscowość, która tętni życiem 24h na dobę oferując w dzień idealne warunki do wypoczynku i morskich zabaw, a wieczorami integracji i rozrywki.

Zakwaterowanie

Hotel Mena Palace**** znajduję się w centrum Słonecznego Brzegu. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie i inne atrakcje. Mimo bliskiej odległości od centrum, hotel znajduje się w spokojniejszej uliczce, co daje możliwość spokojnego wypoczynku.
Hotel słynie z pysznego jedzenia, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zasługą tego jest zatrudnianie szefów kuchni z różnych stron świata. Obsługa hotelowa z chęcią służy pomocą oraz zwraca szczególną uwagę na zachowanie czystości w całym obiekcie. Hotel dysponuje krytym basenem ze zjeżdżalnią oraz basenem zewnętrznym z bezpłatnymi leżakami. Do dyspozycji Gości jest również centrum fitness na powietrzu oraz bezpłatne pole do gry w minigolfa. Hotelu utrzymuję najwyższy standard obsługi gości dlatego zadbał też o atrakcje. Każdy gość hotelowy wieczorem może zasiąść w ogrodzie i posłuchać muzyki na żywo lub wziąć udział w wieczorze bułgarskim z pokazem śpiewu i tańca.


Dostępne opcje zakwaterowania:
pokoje 5-6 osobowe (pokoje przydzielane przez kadrę)

Wyposażenie pokoju

Zakwaterowanie w pokojach 5-6 osobowych (9 noclegów). Pokoje wyposażone w lodówki, TV, łazienki z prysznicem/wanną i suszarkami do włosów. Każdy z pokoi wyposażony jest w balkon, dostęp do WI-FI, bezpłatną klimatyzację.

Plaża

Piaszczysta plaża znajduje się bezpośrednio przy hotelu, hotel jest położony przy promenadzie.

Program


Dzień 1 - 2.

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię/Rumunię w stronę Bułgarii.

Dzień 3.
Przyjazd do miejsca wypoczynku w miejscach przedpołudniowych. Zakwaterowanie. Spotkanie informacyjne Kadry i uczestników.

Dzień 4 - 11.
Pobyt wypoczynkowy i rekreacyjny. Realizacja programu obozu

Dzień 12.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Wycieczka po okolicy lub czas wolny na mieście. Pobranie suchego prowiantu. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Dzień 13 - 14.
Dalsza podróż w stronę Polski. Przyjazd do południowej Polski w godzinach późnowieczornych/nocnych. Przyjazd do środkowej Polski dnia następnego.

Opcje wyżywienia

All Inclusive Light:

Posiłki serwowane w formie bufetu w restauracji głównej:
Śniadanie 8:00-10:00
Lunch 12:30 -14:00
Przerwa kawowa 16:00-17:00
Obiadokolacja 18:00-20:30

Napoje typu cola, fanta, tonic, soki czy woda mineralna serwowane w barze godzinach 10:00-22:00
Do śniadania kawa, herbata, mleko.
Raz na tydzień organizowany jest wieczór bułgarski - bufet z typowo bułgarską kuchnią
Lody serwowane podczas posiłków głównych i przerwy kawowej.

Cena zawiera

transport autokarem klasy PREMIUM (klimatyzacja, WC, DVD, minibar)
zakwaterowanie - 9 noclegów w pokojach 5-6 osobowych
wyżywienie - All Inclusive Light - śniadania, obiady i kolacje wydawane w formie bufetów, napoje bezalkoholowe, lody, słodkie przekąski
opiekę pilota i wychowawców w czasie podróży
opiekę kadry i rezydenta na miejscu
ubezpieczenie: KL i NNW
bogaty program rekreacyjno-sportowo-rozrywkowy

Cena nie zawiera:

opłaty w wysokości 20 euro/osoba - wycieczka Jeep Safari i zwiedzanie miasta Nesebyr
kaucji zwrotnej w wysokości 10 euro płatnej u kierownika obozu, wypłacana po wykwaterowaniu z hotelu, pod warunkiem braku szkód
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Mapa

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek