Filtr

Położenie

Hotel położony w południowej części Słonecznego Brzegu ok 200 m od plaży. W pobliżu liczne restauracje, bary i sklepy.

Zakwaterowanie

Hotel został wyremontowany na sezon 2018. Do dyspozycji gości jest recepcja czynna 24 h, restauracja główna, lobby bar, bar przy basenie, basen i brodzik dla dzieci (leżaki oraz parasole przy basenie dostępne bezpłatnie). W ciągu dnia program sportowo rekreacyjny organizowany kilka razy w tygodniu. Leżaki i parasole na plaży za dodatkową opłatą.

98 pokoi zlokalizowanych w 5 piętrowym budynku. Pokoje wyposażone są w centralną klimatyzację, telefon, telewizor z TV-Sat, balkon, łazienkę (prysznic lub wanna), suszarka do włosów, minibar (za dodatkową opłatą).

Możliwe opcje zakwaterowania:
pokój standard przeznaczony dla 2 osób
pokój deluxe przeznaczony dla maksymalnie 3 osób dorosłych lub 2 dorosłych i 2 dzieci do 13 roku życia.

Zniżki dla dzieci do 13. roku życia oraz 3. osoby dorosłej w pokoju deluxe.

Plaża

Piaszczysta plaża jest oddalona około 200 metrów od hotelu.

Program

Program ramowy:

Dzień 1-2.
Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Czechy lub/ i Słowację, Węgry, Serbię/ Rumunię w kierunku Bułgarii.

Dzień 3 - 11
Pobyt w Bułgarii. Korzystanie w uroków miejscowości. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 12-14
Wyjazd z Bułgarii. Powrót do poszczególnych miast Polski.

Opcje wyżywienia

Wyżywieni all inclusive: śniadanie, lunch, obiadokolacja, przekąski w ciągu dnia. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane są od 11:00 do 23:00

Cena zawiera

przejazd komfortowym autokarem PREMIUM (WC, barek, klimatyzacja, DVD)
zakwaterowanie - 9 noclegów w hotelu Aktinia***
wyżywienie - All Inclusive
ubezpieczenie - KL, NNW

Cena nie zawiera:

uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych
opłaty klimatycznej 10 euro/osoba, dzieci do 12.roku życia 5 euro
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Słoneczny Brzeg - miejscowość nie bez powodu nazywana Las Vegas Wschodniej Europy. To kurort, który nigdy nie zasypia. W ciągu dnia na długich i piaszczystych plażach można znaleźć poszukujących Słońca i odpoczynku z całego świata! Wieczorem, znajdziemy tu wiele klubów otwartych do wczesnych godzin porannych. Jednak miejsce w Słonecznym Brzegu może znaleźć każdy - hotele zlokalizowane w spokojniejszych okolicach, czy klimatyczne restauracje również są w ofercie miasteczka.

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek