Chorwacki Odjazd!

od 1 112 PLN
Podróż
Transport Autokar
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje | Śniadanie

Filtr

Program

II ETAP First Minute 1.12.2020 – 15.02.2021
- bezpłatna zmiana terminu wyjazdu na 14 dni przed rozpoczęciem imprezy,
- wybór miejsca w autokarze za 10 PLN,
- zniżki do 30%.


Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd w stronę Chorwacji.

Dzień 2.
Przyjazd do Makarskiej, zakwaterowanie. Odpoczynek po podróży. Czas wolny na plażowanie i spacery po miejscowości. Nocleg. Obiadokolacja.

Dzień 3.
Śniadanie. W programie zwiedzanie dwóch miast: Splitu i Trogiru. Split – stolica regionu Dalmacji, i drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Chorwacji wpisane, podobnie jak kameralny Trogir, na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas spaceru po mieście zobaczymy: Złotą Bramę – którą to cesarz Dioklecjan przekroczył w 305 roku, dalej przejdziemy uliczkami Pałacu Dioklejcana, w którym niegdyś mieszkał rzymski cesarz Dioklecjan, zobaczymy też dawne mauzoleum cesarskie, a dziś Katedrę św. Duje, świątynię Jowisza, wieża wenecka. Później czas wolny na spacer wzdłuż promenady. Przejazd do Trogiru – wizyta na średniowiecznej starówce położonej na wyspie. Spacer, podczas którego zobaczymy: Bramę Lądową, Pałac Stafileo z bogatymi zdobieniami roślinnymi, Katedra św. Wawrzyńca wraz z dzwonnicą, renesansowy Pałac Ćipiko – najbogatszej trogirskiej rodziny w XV wieku. Przejazd do Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4.
Śniadanie. Przejazd do największego Sanktuarium Maryjnego na Bałkanach – Medjugorie od lat przyciąga pielgrzymów z Europy i całego świata. To właśnie tu 24. Czerwca 1981 roku ukazała się Błogosławiona Dziewica Maryja. Podczas wycieczki wejdziemy na Górę Objawień – to właśnie tu miało miejsce pierwsze objawienie. Następnie przejazd do Mostaru – miasta będącego najbardziej rozpoznawalnym w Bośni i Hercegowinie ze względu na swój niesamowity, orientalny klimat. W mieście widać wiele dawnych wpływów tureckich, które do dziś są podtrzymywane zarówno w kulturze jak i tradycji. Podczas spaceru zobaczymy najbardziej rozpoznawalną budowlę miasta, jego symbol – słynny stary most przerzucony nad malowniczą Neretwą, obejrzymy stare miasto, meczet oraz dom turecki.. Przejazd do Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5.
Śniadanie. Przejazd do Dubrownika nazywanego często Perłą Adriatyku, wpisana na listę UNESCO. Burzliwa historia Dubrownika sięgająca starożytności opiewa w wiele legend, historii i podań opowiadających o czasach zarówno klęski jak i świetności. Podczas spaceru po mieście damy się ponieść jego romantycznej atmosferze – wąskie uliczki, niezliczone zakamarki, klimatyczne kawiarnie – to wszystko sprawia, że miasto na długo pozostaje w pamięciach turystów. Spacer po mieście podczas którego zobaczymy: Klasztor Franciszkanów, Kościół św. Błażeja, Starą Synagogę, Klasztor Dominikanów, Pałac Sponza, Dwór Książęcy, a nasz spacer zakończymy w porcie, gdzie niegdyś mieściła się flota Republiki Dubrovnickiej. Po spacerze czas wolny na samodzielną eksplorację miasta.Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6.

Śniadanie. Przejazd w stronę Parku Narodowego Jezior Plitwickich. Najstarszy, największy i przede wszystkim najpiękniejszy Park Narodowy w Chorwacji. 16 tarasowo położonych jezior, przeplecionych ponad 90 wodospadami, a wszystko w ferii intensywnych barw jakich nie zobaczycie nigdzie indziej.Spacer pomiędzy jeziorami krasowymi, połączonymi licznymi kładkami i wodospadami. Po zakończeniu zwiedzania przejazd do Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7.
Przejazd do Parku Narodowego Rzeki Krka. Niezwykłe widoki – kaskady, wodospady i bystrzyny wodne to wszystko możemy podziwiać z kolejnych punktów widokowych, gdzie spacerując pośród bujnej roślinności, będziemy także oglądać liczne ryby pływające w krystalicznie czystej wodzie. Wycieczka jest też okazją do zapoznania się z bogatą tradycją tego obszaru – wszystko dzięki ciekawie przygotowanym ekspozycjom etnograficznym, gdzie zarówno mali i duzi podróżnicy znajdą coś dla siebie! Po zwiedzaniu przejazd do Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 8.
Śniadanie. W tym dniu proponujemy plażowanie w Makarskiej lub relaksacyjną wycieczkę statkiem na pobliskie wyspy Hvar i Brać (za dodatkową opłatą) - warto zabrać stroje kąpielowe. Statkiem będziemy poruszać się pomiędzy wyspami, zwiedzać miasteczka, zatrzymywać się na plażach, by poczuć „wyspiarski” klimat. Przypłynięcie na obiadokolację. Nocleg.

Dzień 9.
Śniadanie. Wykwaterowanie z obiektów. Ostatnie godziny na spacer po miejscowości i zakup pamiątek. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 10.
Przyjazd do poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Uwaga!
Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w lipcu i sierpniu o 3 noclegi (za dodatkową opłatą). Zapytaj swojego sprzedawcę o taką możliwość.

.

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
opiekę pilota podczas podróży
zakwaterowanie - 7 noclegów w willach zlokalizowanych w Makarskiej, w zależności od wybranej opcji
wyżywienie - 7 śniadań i 7 obiadokolacji lub 7 śniadań w zależności od wykupionej opcji (restauracja, w której podawane są posiłki, jest oddalona od willi w odległości około 500 metrów)
oprowadzanie z systemem TOUR GUIDE - mobilny zestaw słuchawkowy połączony bezpośrednio z mikrofonem pilota/przewodnika (używanie zestawu przy grupie min. 20 osób)
ubezpieczenie - KL i NNW

Cena nie zawiera:

kosztów programowych – przewodnicy lokalni w miastach, bilet wstępu do Jezior Plitwickich, opłaty klimatycznej, ewentualnych opłat wjazdowych do miast, kosztu wcześniejszej rezerwacji biletów wstępu – ok. 160 euro/osoba, kwota zbierana przez pilota w autokarze; nie podlega rozliczeniu
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy
dopłaty do willi nazwanej - istnieje możliwość zarezerwowania konkretnej willi spośród oferty Och Travel - wille w Makarskiej, w celu potwierdzenia dostępności obiektu prosimy o kontakt z biurem, dopłata wynosi 150 zł/rezerwacja pokoju

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Dodatkowe informacje

W przypadku wybrania opcji dokwaterowania, klienci tej samej płci są kwaterowaniu w pokojach 2,3 – osobowych. Jeśli na 7 dni przed wyjazdem nie będzie innych chętnych na skorzystanie z opcji dokwaterowania klient jest zobligowany do dopłaty do pokoju 1 - osobowego.

"Chorwacja-Mały kraj na wielkie wakacje". To hasło zawiera dokładnie to, nad czym zastanawiamy się corocznie przy wyborze miejsca na spędzenie urlopu.Kraj z tysiącem wysp, wspaniała przyrodą, bogatym dziedzictwem kulturowym i serdecznymi mieszkańcami.

Mapa

Podobne oferty


Apartamenty Vujcic

Chorwacja Makarska
Apartamenty Vujcic - Chorwacja
First Minute

8.10. - 17.10.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Śniadanie

Więcej od 805 PLN

Sam przejazd Chorwacja

Chorwacja Makarska
Sam przejazd Chorwacja - Chorwacja
First Minute

14.5. - 30.5.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 462 PLN

Willa Antunović

Chorwacja Makarska
Willa Antunović - Chorwacja
First Minute

18.6. - 27.6.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 555 PLN

Willa Bernarda

Chorwacja Makarska
Willa Bernarda - Chorwacja
First Minute

23.4. - 2.5.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Śniadanie

Więcej od 554 PLN

Willa Darko

Chorwacja Makarska
Willa Darko - Chorwacja
First Minute

13.7. - 22.7.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 596 PLN

Willa Ivanka

Chorwacja Makarska
Willa Ivanka - Chorwacja
First Minute

28.5. - 13.6.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Obiadokolacje

Więcej od 649 PLN

Willa Ivanka II

Chorwacja Makarska
Willa Ivanka II - Chorwacja
First Minute

23.4. - 2.5.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 951 PLN

Willa Livira

Chorwacja Makarska
Willa Livira - Chorwacja
First Minute

23.4. - 2.5.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Śniadania i obiadokolacje

Więcej od 883 PLN

Willa Mirko

Chorwacja Makarska
Willa Mirko - Chorwacja
First Minute

23.4. - 2.5.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 619 PLN

Willa w Makarskiej - oferta No Name

Chorwacja Makarska
Willa w Makarskiej - oferta No Name - Chorwacja
First Minute

8.10. - 17.10.2021

Liczba noclegów: 7 ,10 ,11 ,14

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 847 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek