Val Thorens - Orelle (Freeride week)

od 1 704 PLN
Transport Autokar | Dojazd własny
Wyżywienie Bez wyżywienia

Filtr

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Choć Francja kojarzy nam się przede wszystkim z jej stolicą - Paryżem to nie możemy zapomnieć o tak wspaniałych regionach jak Normandia i Bretania z zapierającymi dech widokami czy Lazurowym Wybrzeżu, gdzie każdy z nas może przez chwilę poczuć się jak gwiazda spacerując ulicami w Cannes.
Szukasz idealnego miejsca na wyjazd na narty? Jeśli interesuje Cię białe szaleństwo w najlepszych alpejskich kurortach narciarskich to Val Thorens jest właśnie dla Ciebie.Val Thorens to perła wśród ośrodków narciarskich – nie bez powodu jest nazywany największym ośrodkiem narciarskim na świecie i zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie na najlepszy Ski Resort w Europie. Dzięki wyjątkowemu położeniu sezon trwa tutaj od listopada do maja. Co więcej, nowoczesna infrastruktura gwarantuje idealne warunki do szusowania, nawet jeśli śnieg nie dopisze. Narciarze mimo tego mogą liczyć na grubą warstwę białego puchu.

Ponadto wyposażenie stacji daje gwarancję bardzo szybkich i bezpiecznych wjazdów, bez konieczności długiego oczekiwania. Słynna kolejka linowa Caron mieszcząca 150 osób w jednym wagoniku wynosi narciarzy na szczyt Cime de Caron o wysokości 3200 m n.p.m. będący punktem kulminacyjnym całego regionu ze wspaniałą panoramą na najwyższe szczyty Alp m.in. Mont Blanc.

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek