Festiwal Tulipanów i Amsterdam

od 297 PLN
Transport Autokar
Wyżywienie Bez wyżywienia

Filtr

Program

Amsterdam często nazywany „Wenecją Północy” nie jest przypadkowo. A to za sprawą wielu kanałów przepływających przez miasto łączących się ze sobą na skrzyżowaniach. W mieście znajduje się 1200 mostów i 160 kanałów a to więcej niż w Wenecji! Rowerów jest więcej niż mieszkańców, a posiadacze dwóch kółek to nieodłączny obraz miasta o każdej porze roku.

Program:

Dzień 1.

Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd przez Polskę.

Dzień 2.
Przyjazd od Keukenhof w godzinach porannych. Ogród to wiosenna atrakcji Holandii przyciągająca każdego roku tysiące turystów z całego świata. Rozciąga się na obszarze 32 hektarów, a na tym terenie jest ręcznie posadzonych 7 milionów cebulek tulipanów, hiacyntów, krokusów i narcyzów. W parku znajdziemy również pawilony tematyczne, w których średnio co tydzień zmieniany jest wystrój. Co roku odbywa się tu Parada Kwiatów, gdzie przemierzają liczne ekspozycje stworzone z kwiatów prezentujące różne figury.
Po spacerze w Ogrodzie przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie rozpoczniemy od widoku na Dworzec Centralny – drugiej co do wielkości stacji kolejowej w Holandii obsługującej dziennie 250 tysięcy pasażerów, dalej spacer wzdłuż ulicy Damrak na której miniemy Muzeum Seksu czy Budynek Giełdy, aż trafimy na Plac Dam, dzięki któremu miasto zawdzięcza swoją nazwę – gdzie zobaczymy Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, Pałac Królewski czy Nieuwe Kerk – kościół zbudowany w XV wieku, gdzie odbywają się uroczystości rodziny królewskiej. Dalej przejście w stronę Muntplein będący skwerem i mostem jednocześnie, gdzie kanał Singel wpada do rzeki Amstel. Stamtąd podążymy na Targ Kwiatowy – dla miłośników ogrodnictwa chwila czasu na zakupienie cebulek najsłynniejszych kwiatów Holandii- tulipanów. Przejście Magere Brug, czyli Chudym Mostem zwodzonym w stronę Waterloplein – Pchlego Targu oraz Muzeum Rembranta. Później przejście przez Dzielnicę Czerwonych Latarni w kierunku Oude Kerk – najstarszego kościoła parafialnego w Amsterdamie. Po zwiedzaniu czas wolny. W godzinach wieczornych zbiórka i przejazd w stronę Polski.

Dzień 3.
Przyjazd do poszczególnych miast Polski w godzinach porannych/południowych.

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
opiekę pilota podczas podróży
oprowadzanie z systemem TOUR GUIDE - mobilny zestaw słuchawkowy połączony bezpośrednio z mikrofonem pilota/przewodnika
ubezpieczenie KL, NNW

Cena nie zawiera:

kosztów programowych: biletu wstępu do ogrodu Keukenhof, koszty związane z wcześniejszą rezerwacją biletów, ewentualne opłaty wjazdowe - 30 euro/osoba, opłata zbierana przez pilota w autokarze; nie podlega zwrotowi
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dodatkowe miejsce w autokarze

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe informacje

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Amsterdam to kosmopolityczna stolica jednego z krajów Beneluksu. Charakterystyczna portowa zabudowa, liczne kanały, łódki a przede wszystkim rowery to atrybuty, które są nieodłącznym elementem stolicy. Jeśli chcesz zobaczyć tulipany w niespotykanych dotąd ilościach to warto, abyś odwiedził Ogród Keukenhof znajdujący się nieopodal Amsterdamu, gdzie dywany kwiatów każdej wiosny zachwycają turystów z całego świata!

Mapa

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek