Wiosenna Holandia

od 499 PLN
Podróż
Transport Autokar
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje | Śniadanie

Filtr

Program

I ETAP FIRST MINUTE – do 30.11.2020
Bezpłatna zmiana terminu wyjazdu na 14 dni przed rozpoczęciem imprezy.
Bezpłatna zmiana uczestnika wyjazdu na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.
Wybór miejsca w autokarze gratis.
Zniżki do 40% na wycieczki objazdowe i wczasy.


Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd w stronę Holandii.

Dzień 2. Przejazd do Amsterdamu. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od widoku na Dworzec Centralny – drugiej co do wielkości stacji kolejowej w Holandii obsługującej dziennie 250 tysięcy pasażerów. Dalej, podczas spaceru wzdłuż ulicy Damrak miniemy między innymi Muzeum Seksu, Budynek Giełdy, aż trafimy na Plac Dam, dzięki któremu miasto zawdzięcza swoją nazwę. Zobaczymy tam: Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, Pałac Królewski czy Nieuwe Kerk – kościół zbudowany w XV wieku, w którym odbywają się uroczystości rodziny królewskiej. Dalej przejście w stronę Muntplein - skweru i mostu jednocześnie, gdzie kanał Singel wpada do rzeki Amstel. Stamtąd podążymy na Targ Kwiatowy – dla miłośników ogrodnictwa chwila czasu na zakupienie cebulek najsłynniejszych kwiatów Holandii- tulipanów. Przejście Magere Brug, czyli Chudym Mostem zwodzonym w stronę Waterloplein – Pchlego Targu oraz Muzeum Rembranta. Później przejście przez Dzielnicę Czerwonych Latarni w kierunku Oude Kerk – najstarszego kościoła parafialnego w Amsterdamie. Po zwiedzaniu czas wolny. Następnie zbiórka i przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3.
Śniadanie. Przejazd do Keukenhof – wiosennej atrakcji Holandii. Ogród rozciąga się na obszarze 32 hektarów, tu ręcznie posadzono aż 7 milionów cebulek: tulipanów, hiacyntów, krokusów i narcyzów. W parku znajdziemy również pawilony tematyczne, w których średnio co tydzień zmieniany jest wystrój. Co roku odbywa się tu Parada Kwiatów, gdzie przemierzają liczne, prezentujące różne figury, stworzone z nich ekspozycje. Po drodze zajrzymy do jednej z wytwórni holenderskich serów, aby dowiedzieć się, jak wygląda ich produkcja, a przede wszystkim po to, żeby ich skosztować i zakupić. Następnie przejazd do Zaanse Schans – skansenu wiatraków. Początkowo były one wykorzystywane do odwadniania terenu, następnie zaczęto ich używać do celów produkcyjnych. W końcu XVIII wieku było ich tysiąc, do dziś zachowało się jedynie trzynaście. Spacer wśród starych wiatraków i domów. Możliwość kupienia kawy, czy skosztowania małego posiłku. Zbiórka i przejazd w stronę Polski.

Dzień 4.
Przekroczenie granicy we wczesnych godzinach porannych. Przyjazd do poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Cena zawiera

przejazd komfortowym autokarem klasy Premium (WC, klimatyzacja, DVD, barek),
opiekę pilota podczas wyjazdu,
zakwaterowanie w hotelu *** w pokojach 2,3 - osobowych,
wyżywienie: 1x śniadanie i 1 x obiadokolacja lub 1 x śniadanie w zależności od wykupionego pakietu,
ubezpieczenie KL, NNW,
oprowadzanie z systemem TOUR GUIDE (mobilne urządzenie połączone bezpośrednio z mikrofonem pilota/przewodnika)

Cena nie zawiera:

kosztów programowych: bilet wstępu do Keukenhof, przewodnik lokalny po Amsterdamie ( w wyznaczonych miejscach), opłaty wjazdowe do miast, podatki lokalne – 50 euro/osoba, kwota zbierana przez pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy,
obligatoryjnej dopłaty do obiadokolacji - euro/osoba, w przypadku wyboru opcji ze śniadaniem
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych,
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Dodatkowe informacje

W przypadku wybrania opcji dokwaterowania, klienci tej samej płci są kwaterowani w pokojach 2,3 – osobowych. Jeśli na 7 dni przed wyjazdem nie będzie innych chętnych na skorzystanie z opcji dokwaterowania, klient jest zobligowany do dopłaty do pokoju 1 – osobowego.

Mapa

Podobne oferty


Festiwal Tulipanów i Amsterdam

Holandia Amsterdam
Festiwal Tulipanów i Amsterdam - Holandia
First Minute

23.4. - 25.4.2021

Liczba noclegów: 0

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej Wyprzedane
Předcházející snímek
Následující snímek