Filtr

Program

Wrocław w okresie przedświątecznym zmienia się w magiczne miejsce. Wrocławski Rynek to miejsce, gdzie przenika się zapach choinek, grzanego wino i czekoladowych pierników. Rynek Starego Miasta i pobliski Plac Solny przystrojone w świąteczne dekoracje urzekają mieszkańców i przybywających na miejsce turystów. Pośród stoisk z przysmakami będziemy mogli skosztować ptysiowych gofrów, placków ziemniaczanych, cepelinów, kartaczy, pyr z gzikiem, chałwę czy pyry z gzikiem. Nie zabraknie również unikatowych ozdób świątecznych, ceramiki czy kosmetyków naturalnych. Nie zapomnijcie dotknąć trzykrotnie czapeczki Krasnala Prezentusia, który pojawia się tu tylko w czasie przedświątecznym i spełnia wszystkie życzenia!

Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Wrocławia. Rozpoczęcie zwiedzania z przewodnikiem rozpoczyna się na prawym brzegu Odry, gdzie wznosi się niewielki kościół św. Marcina, który jest jedyną ocalała budowlą z wrocławskiego zamku piastowskiego, przejście pod smukłą katedrę św. Jana Chrzciciela i mostem Tumskim w stronę Wyspy Piasek. Wrocław położony jest nad 5 rzekami i dzięki temu jego architektura obfituje w ogromną ilość mostów, kładek i przejść. Przejście w kierunku Rynku. Po drodze słynne kamienice Jaś i Małgosia. Na głównym placu miasta wnosi się przede wszystkim wspaniały gotycki ratusz, który jest symbolem miasta. Czas wolny na jarmarkach świątecznych.

Cena zawiera

- przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
- opiekę pilota podczas podróży
- ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

- usługi lokalnego przewodnika, oprowadzania z systemem TOUR GUIDE - mobilny zestaw słuchawkowy połączony bezpośrednio z mikrofonem - 20 PLN/osoba - płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy.

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Narty Express - Czarna Góra

Polska Dolny Śląsk
Narty Express - Czarna Góra - Dolny Śląsk
First Minute
Nowość!

13.2. - 13.2.2021

Liczba noclegów: 0

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 91 PLN

Narty Express - Zieleniec

Polska Dolny Śląsk
Narty Express - Zieleniec - Dolny Śląsk
First Minute
Nowość!

13.2. - 13.2.2021

Liczba noclegów: 0

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 81 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek