Filtr

Program

Wybierz się z nami na jednodniową przygodę do „Polskiej Toskanii”, bowiem tu jest winne zagłębie Polski. Udając się autokarem nie musisz obejść się smakiem degustacji, tylko próbować licznych win na zielonogórskich jarmarkach!
Program:
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Zielonej Góry w godzinach przedpołudniowych. Spacer po Winnym Wzgórzu przy Palmiarnii, która jest winnicą w centrum miasta. Dalej spacer po mieście i czas wolny na posiłek i na wiele wydarzeń organizowanych podczas Winobrania:
Jarmarki – blisko 500 wystawców z lokalnymi produktami czy rękodziełem
Miasteczko Winiarskie, gdzie można zapoznać się z produkcją i smakiem wina
Koncerty, spektakle, korowody, wystawy fotograficzne i wiele innych atrakcji
Dla chętnych za dodatkową opłatą (ok. 35-40 zł) możliwość odwiedzenia okolicznej winnicy – wizyta trwa ok. 3 godzin, gdzie poszczególne miejsca prezentują swoje produkty (bilety do nabycia osobno, przy Parkingu przy Palmiarni).
W godzinach wieczornych zbiórka i powrót do poszczególnych miast Polski.

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, barek, klimatyzacja, DVD)
opiekę pilota podczas podróży
ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

posiłków i wydatków własnych
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem: 
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Dodatkowe informacje

Program jest programem ramowym, poszczególne atrakcje z roku na rok mogą ulec zmianie.

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek