Filtr

Program

Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Suntago Park of Poland. Całodniowa zabawa w największym wodnym parku w Polsce i Europie. Jest on podzielony na trzy strefy tematyczne: Jamango, Relax i Saunaria.

Strefa Jamango - w której znajdziemy 3,2 km zjeżdżalni czyli 32 zjeżdżalnie na 6 kondygnacjach, 2000 metrów kw. basenów, 300 palm (prawdziwych) i 4000 leżaków. Najdłuższa za zjeżdżalni mierzy 320 metrów, co czyni ją największą w Europie. Znajdują się tu również zjeżdżalnie pontonowe przeznaczone dla 1, 2 i 4 osób, zjeżdżalnie z zapadniami i ośmiotomowa zjeżdżalnia, po której zjeżdżać można na specjalnych matach głową do przodu. Znajdziemy również basen z falami, dzikie rzeki, symulator Surf-Air oraz wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw.

Strefa Relax - strefa przeznaczona do odpoczynku, w której posadzono 400 palm rodem z Florydy, Kostaryki czy Malezji. Znajdziemy tu basen termalny o powierzchni 840 metrów kw. oraz wspaniały ogród o powierzchni 20.000 metrów kw. Dzięki rozsuwanemu dachowi w słoneczne dni baseny są odkrywane i jest możliwość opalania się przy dziennym świetle. W tej strefie znajdziemy również gabinety masażu, baseny witalne, 3 baseny "Dead Sea" oraz solaria.

Saunaria - to ogromna strefa saun położna na powierzchni 2500 metrów kw. Znajdziemy tu 12 tematycznych atrakcji - m.in. Łaźnia Turecka, Rajska Plaża, Aromatyczna, Wioska Egipska, Akwarium, Koreańska Sala Wypoczynku czy prysznic Calla.

Wyjazd z Suntago Park od Poland około godziny 18:00. Przejazd do poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Warszawy największego miasta Polski i stolicą kraju. Przepływa przez nią najdłuższa rzeka Polski – Wisła. Powstanie miasta datuje się od czasu Starej Warszawy, gdzie około 1300 roku Bolesław II Mazowiecki sprowadził zamożnych kupców i wybudował swoją siedzibę. Zwiedzanie z przewodnikiem rozpoczniemy od Starego Miasta. Zobaczymy Zamek Królewski, Archikatedrę Św. Jana, Kanonie, Rynek Starego Miasta, Syrenkę, mury miejskie i Barbakan, pomnik Małego Powstańca oraz pomnik Jana Kilińskiego. Następnie przejdziemy na ulicę Krakowskie Przedmieście, gdzie znajduje się pomnik naszego wieszcza Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki oraz sławny hotel Bristol. Kolejnym punktem będzie Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza oraz Ogród Saski. Przejdziemy również na Plac Teatralny z monumentalnym Teatrem Wielkim Operą Narodową. Czas wolny. Zbiórka i przejazd do poszczególnych miast Polski.

Cena zawiera

- przejazd autokarem klasy Premium (WC,klimatyzacja, barek, DVD)
- 1 nocleg w hotelu**/*** ze śniadaniem
- całodniowe bilety wstępu do Suntago Park of Poland zgodnie z wybraną opcją wiekową
Cena obejmuje podstawowy bilet na Strefę Jamango, do której mogą wejść wszystkie osoby, bez względu na kategorię biletu. W przypadku chęci poszerzenia pakietu o strefę Relax czy Saunaria prosimy o kontakt z biurem. (Strefa Relax i Saunaria dostępne są dla osób powyżej 16 roku życia).
- ubezpieczenie NNW

Aby dowiedzieć się jaka jest zniżka dla dzieci w zależności od wzrostu czy kategorii cenowej skontaktuj się z nami na biuro@ochtravel.pl lub telefonicznie +48605369681 lub +48530065852.

Cena nie zawiera:

- posiłków i wydatków własnych
- poszerzenia biletu o kolejne strefy (Strefa Relax i Saunaria - dotyczy osób powyżej 16 r.ż.)

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.
Gdybyś ujrzeć chciał
Nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam...

Myśląc o Warszawie, od razu nucimy w głowach piękny utwór Czesława Niemena. Stolica będąca największym miastem w Polsce z pewnością oczaruje nas swoim wyjątkowym klimatem zbudowanym na wielowiekowej historii. Niegdyś urodę tego miasta doceniali królowie tacy jak Stefan Batory, czy Zygmunt III Waza, dziś jest ona artystycznym, naukowym i kulturowym sercem Polski owianym zarazem niezwykle trudną pamięcią wojenną.

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek