Filtr

Program

Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Warszawy.
Warszawa jest największym miastem Polski i stolicą kraju. Przepływa przez nią najdłuższa rzeka Polski – Wisła. Powstanie miasta datuje się od czasu Starej Warszawy, gdzie około 1300 roku Bolesław II Mazowiecki sprowadził zamożnych kupców i wybudował swoją siedzibę. Zwiedzanie z przewodnikiem rozpoczniemy od Starego Miasta. Zobaczymy Zamek Królewski, Archikatedrę Św. Jana, Kanonie, Rynek Starego Miasta, Syrenkę, mury miejskie i Barbakan, pomnik Małego Powstańca oraz pomnik Jana Kilińskiego. Następnie przejdziemy na ulicę Krakowskie Przedmieście, gdzie znajduje się pomnik naszego wieszcza Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki oraz sławny hotel Bristol. Kolejnym punktem będzie Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza oraz Ogród Saski. Przejdziemy również na Plac Teatralny z monumentalnym Teatrem Wielkim Operą Narodową. Czas wolny i przejazd do Wilanowa, dzielnicy Warszawy, gdzie znajduje się barokowy pałac królewski. Został wzniesiony w latach 1681–1696 dla króla Jana III Sobieskiego i Marii Kazimiery według projektu Augustyna Wincentego Locciego. Zwiedzanie wraz z przewodnikiem przepięknych wnętrz pałacowych. Znajduje się tam muzeum, dawne komnaty króla Jana III Sobieskiego oraz galeria malarstwa polskiego. Po wyjściu z pałacu udamy się do ogrodów królewskich. Ma on niemal 90 ha powierzchni! Klomby kwiatów, krzewy, fontanny i sadzawki tworzą pełne fantazji kompozycje. Centralna jego część nawiązuje do ogrodów włoskich. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wraz z architekturą rezydencji tworzyły spójne i efektowne założenie. Ogrody barokowych pałaców tworzyły wspaniałą oprawę dla otaczających ją budowli. Pełniły również rolę miejsca wypoczynku, rekreacji. Miały zachwycać gości swoim pięknem i dodawać właścicielom pałacu splendoru.
Po zakończeniu zwiedzania przejazd do poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Cena zawiera

Przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
Opiekę pilota podczas podróży
Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

Kosztów programowych: przewodników lokalnych, biletów wstępu do Pałacu i Ogrodu Wilanowskiego, opłaty parkingowe, opłaty związane z wcześniejszą rezerwacją biletów, opłaty administracyjne - 70 PLN/osoba, płatne u pilota w autokarze, w dniu rozpoczęcia imprezy.

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.
Gdybyś ujrzeć chciał
Nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam...

Myśląc o Warszawie, od razu nucimy w głowach piękny utwór Czesława Niemena. Stolica będąca największym miastem w Polsce z pewnością oczaruje nas swoim wyjątkowym klimatem zbudowanym na wielowiekowej historii. Niegdyś urodę tego miasta doceniali królowie tacy jak Stefan Batory, czy Zygmunt III Waza, dziś jest ona artystycznym, naukowym i kulturowym sercem Polski owianym zarazem niezwykle trudną pamięcią wojenną.

Mapa

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek