Filtr

Program

Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Zamku w Mosznej – budowli z 99 wieżami i 365 pomieszczeniami o powierzchni blisko 8 tys. metrów kwadratowych. Wybudowany w barokowym stylu pałac powstał w XVIII wieku. Część wnętrz zmieniła się na neogotycką po pożarze w 1896 roku. Miejsce to owiano licznymi legendami, w których tli się ziarno prawdy. Po zwiedzaniu przejazd do Opola – stolicy polskiej sceny muzycznej. Wejście do Muzeum Polskiej Piosenki znajdującego się nieopodal amfiteatru, w którym co roku występują gwiazdy naszej estrady. Festiwal cieszy się ponad 50-letnią tradycją. Muzeum Polskiej Piosenki to możliwość prześledzenia początków kariery naszych ulubionych artystów, pośpiewania ich piosenek czy przymierzenia strojów estradowych – wszystko to wydane w nowoczesny, interaktywny sposób, gwarantujący wyśmienicie spędzony czas. Następnie przejście Aleją Gwiazd i spacer po rynku. Możliwość zjedzenia posiłku (we własnym zakresie) przed podróżą powrotną. Zbiórka i przejazd do poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Cena zawiera

Przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
Opiekę pilota podczas podróży
Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

Kosztów programowych: bilety wstępu do Zamku w Mosznej, bilet wstępu do Muzeum Polskiej Piosenki, opłaty parkingowe, opłaty związane z wcześniejszą rezerwacją biletów, opłaty administracyjne – 40 PLN/osoba – płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.
Województwo opolskie jest najmniejszym województwem w Polsce, nie brakuje w nim jednak atrakcji. Za sprawą wielu terenów zielonych można odetchnąć tu od zgiełku miasta. Stolicą województwa jest oczywiście Opole, które raz do roku staje się także centrum polskiej sceny muzycznej, to właśnie na deskach opolskiego amfiteatru swoje pierwsze kroki stawiali najznamienitsi polscy artyści. Muzyczna tradycja miasta przenosi się także na jego ciepły, ponadczasowy klimat.

Mapa

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek