Perły Warmii

od 349 PLN
Transport Autokar
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje | Śniadanie

Filtr

Program

II ETAP First Minute 1.12.2020 – 15.02.2021
- bezpłatna zmiana terminu wyjazdu na 14 dni przed rozpoczęciem imprezy,
- wybór miejsca w autokarze za 10 PLN,
- zniżki do 30%.


Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Malborka. Zwiedzanie największego zamku krzyżackiego w Polsce, który wznoszono od 1280 roku do XV wieku. Położony nad rzeką Nogat zamek w 1997 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Buczyńca – a tam rejs Kanałem Elbląskim. Podczas wycieczki płynąc w dół i górę pokonamy pochylnie. To wspaniała okazja do poznania zasad działania tych unikalnych urządzeń hydrotechnicznych oraz podziwiania otaczającej nas przyrody. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.


Dzień 2.
Śniadanie. Dzień rozpoczniemy od spaceru po Elblągu, podczas którego zobaczymy piękne „Stare Miasto” założone przez Hermana von Balka. Historyczną podstawą rynku był zamek krzyżacki. Podczas II wojny światowej miasto zostało w 90% zniszczone, jednakże jego starówka jest sukcesywnie odbudowywana. Każdego roku powstają tu odwzorowane na dawny styl kamienice, tworzące niepowtarzalny klimat dawnych lat. Następnie przejazd do Fromborka – gdzie Mikołaj Kopernik napisał najsłynniejsze dzieło „O obrocie ciał niebieskich”. Wizyta na Wzgórzu Katedralnym oraz w Muzeum Mikołaja Kopernika, którego głównym budynkiem jest dawny pałac biskupi z około 1530 roku. Prezentowane są tu dwie stałe wystawy: Mikołaj Kopernik – życie i dzieło wraz z replikami dawnych sprzętów astronomicznych oraz dział: Astronomia w nawigacji i geodezji. Astronom został pochowany w tutejszej Bazylice Archidiecezjalnej. Dalej przejazd do Lidzbarka Warmińskiego, w którym zwiedzimy pochodzący z XVI wieku Zamek Biskupów Warmińskich, będący jednym z najcenniejszych zabytków architektury gotyckiej w Polsce. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.


Dzień 3
.
Śniadanie. Przejazd do Olsztyna – stolicy województwa Warmińsko – Mazurskiego, w którego granicach znajdziemy 11 jezior. Spacerując po mieście, zobaczymy: Pomnik Mikołaja Kopernika, średniowieczną Wysoką Bramę, Stary Rynek, Bazylikę Świętego Jakuba. Przejazd do Olsztynka. Zwiedzimy Muzeum Budownictwa Ludowego z obiektami położonymi na świeżym powietrzu stanowiącymi park etnograficzny. Znajdziemy tu obiekty pojawiające się w architekturze wiejskiej od XVII do XX wieku. Wiatraki, kuźnie, chałupy, budynki gospodarcze – to tylko niektóre z obiektów, które znajdziemy podczas eksploracji skansenu. Po zwiedzaniu zbiórka i przejazd do poszczególnych miast Polski.

Cena zawiera

Przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
Opiekę pilota podczas podróży
Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu **/***
Wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje lub 2 śniadania w zależności od zakupionej oferty
Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

Kosztów programowych – biletów wstępu, kosztów związanych z wcześniejszą rezerwacją biletów, kosztów parkingowych, usługi przewodników lokalnych - 120 PLN/osoba, płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy.
Obligatoryjnej dopłaty do obiadokolacji (w przypadku zakupienia opcji ze śniadaniem) - 100 PLN/osoba, płatne u pilota w dniu rozpoczęcia imprezy.

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.
Ten zakątek polski zachwyca swoim malowniczym krajobrazem, błękitem nieba i rozległymi jeziorami, które sprzyjają sportom wodnym. W tym regionie znajdziemy także wiele gotyckich zamków i kościołów. Zobaczymy tu, chociażby najsłynniejszy zamek krzyżacki w Malborku, Frombork nazywany „klejnotem Warmii” i oczywiście Olsztyn będący stolicą województwa warmińsko-mazurskiego.

Mapa

Podobne oferty


Hotel Skalny SPA*** - Polańczyk

Polska Bieszczady
Hotel Skalny SPA*** - Polańczyk - Polska
Idealne dla rodzin
Pakiet Sylwestrowy
Pakiet Świąteczny

4.12. - 6.12.2020

Liczba noclegów: 1 ,2 ,3 ,4 ,5 ,7

Dojazd własny

Śniadania i obiadokolacje

Więcej od 270 PLN

Narty Express - Czarna Góra

Polska Dolny Śląsk
Narty Express - Czarna Góra - Polska
First Minute
Nowość!

12.12. - 12.12.2020

Liczba noclegów: 0

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 89 PLN

Narty Express - Zieleniec

Polska Dolny Śląsk
Narty Express - Zieleniec - Polska
First Minute
Nowość!

12.12. - 12.12.2020

Liczba noclegów: 0

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 79 PLN

Och! Bieszczady

Polska Bieszczady
Och! Bieszczady - Polska
First Minute
Bon 500+
Nowość!

21.4. - 24.4.2021

Liczba noclegów: 3

Autokar

Śniadanie

Więcej od 599 PLN

Skalny Spa*** - Dom na Skale

Polska Bieszczady
Skalny Spa*** - Dom na Skale - Polska
First Minute

25.9. - 30.9.2021

Liczba noclegów: 5 ,7

Dojazd własny

Śniadania i obiadokolacje

Więcej od 1 140 PLN

Szlakiem Żubra i Tatarów

Polska Podlasie
Szlakiem Żubra i Tatarów - Polska
First Minute
Bon 500+

3.6. - 6.6.2021

Liczba noclegów: 3

Autokar

Śniadanie

Więcej od 549 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek