Filtr

Zakwaterowanie

Możliwe opcje zakwaterowania:
kabina 4-osobowa
kabina 3-osobowa
kabina 2-osobowa
Dokwaterowanie 2. osób w kabinie 4 os. (informacja do potwierdzenia na tydzień przed wyjazdem, w przypadku braku chętnych dopłata do kabiny 2 osobowej)
Dokwaterowanie 1.osoby w kabiny 4 os. (informacja do potwierdzenia na tydzień przed wyjazdem, w przypadku braku chętnych dopłata do kabiny 2 os.)

Wyposażenie kabiny :
łóżka w układzie piętrowym, radio, łazienka (prysznic, umywalka, wc), ręczniki, pościel, kabiny wewnętrzne

Opcje wyżywienia

Śniadania i obiadokolacje:

Wyjątkowy szwedzki stół pełen smaków w formie all inclusive z piwem i winem bez ograniczeń. Na szwedzkim stole znajdziesz dziesiątki potraw oraz dodatków. Bogate menu uwzględnia nawet osoby będące na diecie bezglutenowej czy wegetarian. W sumie do wyboru, aż 50 dań! Gdyby tego było mało w pakiecie są także przekąski, desery i napoje w tym piwo i wino - bez ograniczeń. Istna uczta!

Program

Dzień 1 (piątek).
Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd w stronę Gdynii. W godzinach wieczornych zaokrętowanie na statku do Karlskrony. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg w kajutach na statku.

Dzień 2 (sobota).

Śniadanie. Przypłynięcie do Karlskrony. Miasto położone na 33 wyspach, którego zabytki zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Odkryjesz tu zarówno urocze zakątki jak i monumentalne zabytki. Spacerując po centrum tego malowniczego z przewodnikiem miasta zobaczysz zabytkowe kościoły i historyczne twierdze, które niegdyś broniły portu marynarki wojennej. Rozpoczęcie zwiedzania miasta. Po zwiedzaniu, w godzinach wieczornych powrót na statek. Obiadokolacja na statku. Nocne przepłynięcie w stronę Gdyni.

Dzień 3 (niedziela).
Śniadanie. Przypłynięcie do portu w Gdyni, następnie przejazd do Gdańska - udamy się na zwiedzanie miasta. W programie m. in. przejście nad Motławą, Żuraw, Brama Zielona, Długi Targ na którym stoi Neptun, Kościół Mariacki ( dla chętnych wejście na wieżę kościoła za dodatkową opłatą) oraz Brama Wyżynna. Po spacerze czas wolny na posiłek przed podróżą powrotną. Zbiórka około godziny 15:00 i przejazd do poszczególnych miast.

Cena zawiera

transport autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
zakwaterowanie: 2 noclegi na promie w zależności od wybranej kabiny
wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje
opieka pilota podczas podróży
program animacyjny na promie oraz wieczorną dyskotekę
ubezpieczenie KL, NNW

Cena nie zawiera:

Kosztów programowych: usługa przewodników lokalnych w Karlskronie i Gdańsku, opłat portowych, bilet wstępu do Kościoła Mariackiego w Gdańsku - 15 euro/osoba
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Mapa

Podobne oferty


Ja i Mój Wnuk - Ferie w Kołobrzegu

Polska
Ja i Mój Wnuk - Ferie w Kołobrzegu - Polska
First Minute
Dla seniorów
Nowość!

25.1. - 1.2.2020

Liczba noclegów: 7

Autokar

Pełne wyżywienie

Więcej od 1 199 PLN

Szlakiem Żubra i Tatarów

Polska Podlasie
Szlakiem Żubra i Tatarów - Polska
Polska Weekend za pół ceny
Polecamy

29.4. - 4.5.2020

Liczba noclegów: 3

Autokar

Śniadanie

Więcej od 665 PLN

Tajemniczy Dolny Śląsk

Polska Dolny Śląsk
Tajemniczy Dolny Śląsk - Polska
First Minute
Polecamy
Nowy Program

6.3. - 9.3.2020

Liczba noclegów: 1

Autokar

Śniadanie

Więcej od 255 PLN

Zamki i pałace Lubelszczyny

Polska Lubelskie
Zamki i pałace Lubelszczyny - Polska
Polska Weekend za pół ceny

7.10. - 12.10.2020

Liczba noclegów: 3

Autokar

Śniadanie

Więcej od 454 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek