Sylwester na promie

od 1 263 PLN
Podróż
Transport Autokar
Wyżywienie Śniadanie

Filtr

Zakwaterowanie

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji spędzenia tej jedynej nocy w roku na promie! Czeka Cię niezapomniana zabawa i wspomnienia. Zakwaterowanie w kajutach 2-3-4-osobowych wewnętrznych zgodnie z wybraną ofertą.

Program

Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd w stronę granicy polsko-litewskiej.
Dzień 2.
Przyjazd w godzinach porannych do Rygi: Spośród stolic krajów nadbałtyckich, stolica Łotwy jest miastem, które zaskakuje swoim rozmachem. Ryga kojarzona jest przede wszystkim z zabytkami z okresu średniowiecza, choć posiada bardzo dużą ilość budynków w stylu secesyjnym. Podczas zwiedzania z przewodnikiem będzie możliwość obejrzenia tych dwóch oblicz miasta: spacer rozpoczyna się przy ryskim zamku, następnie przejście obok słynnych kamieniczek zwanych „Trzema Braćmi” w kierunku gotyckiej katedry i Placu Ratuszowego, przy którym wznosi się jeden z symboli miasta, jakim jest budynek Bractwa Czarnogłowych. Z kolei fascynującą architekturę końca XIX i początku XX wieku można docenić podczas części spaceru poświęconej architekturze secesyjnej. Wspomnieć warto o Domu Kotów, czy budynkach Małej i Wielkiej Gildii. Przejście na prom. Wypłynięcie o godzinie 17:00 w stronę Sztokholmu. Obiadokolacja na promie. Nocny rejs na trasie Ryga – Sztokholm.
Dzień 3.
Śniadanie na promie. Przypłynięcie do Sztokholmu około godziny 10.30. Rozpoczęcie zwiedzania miasta. Miasto położone na 14 wyspach i połączone ze sobą 53 mostami robi wrażenie na przybywających turystach. W ciągu kilku godzin zobaczymy m.in. Stare Miasto (Gamla Stan) z wąskimi, uroczymi uliczkami, Budynek Parlamentu, Budynek Ratusza. W godzinach popołudniowych (ok.17:00) powrót na statek. Obiadokolacja. W godzinach wieczornych rozpoczęcie zabawy sylwestrowej – przewidziane są liczne atrakcje – programy artystyczne, występy, przedstawienia, dyskoteka. Nowy Rok powitamy na promie. Nocny rejs na trasie Sztokholm – Ryga.
Dzień 4.

Śniadanie na promie. Przypłynięcie do portu w Rydze około godziny 11. Przejazd w stronę Wilna. Zwiedzanie z stolicy Litwy z przewodnikiem rozpoczyna się od Sanktuarium Ostrobramskiego, jednego z najważniejszych miejsc kultu maryjnego w tej części Europy. Miasto będące od wieków wielokulturowe oferuje do dnia dzisiejszego mozaikę rozmaitych wpływów: prawosławna cerkiew Ducha Świętego sąsiaduje z klasztorem Bazylianów (ze słynną Celą Konrada), nieopodal znajduje także kościół św. Kazimierza z dynastii Jagiellonów. Zwiedzanie kompleksu uniwersyteckiego, związanego z wieloma wybitnymi postaciami nauki i sztuk pięknych (m.in. Piotr Skarga, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Czesław Miłosz), następnie przejście w kierunku Katedry św. Stanisława i znajdującego się nieopodal Dolnego Zamku. Przejazd na Górę Trzech Krzyży, skąd roztacza się niezapomniany widok na wileńskie Stare Miasto. W godzinach popołudniowych zbiórka i przejazd w kierunku granicy litewsko – polskiej.
Dzień 5.

Przyjazd do poszczególnych miast polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Cena zawiera

- przejazd autokarem klasy premium (WC, klimatyzacja, DVD barek)
- 2 noclegi na promie na trasie Ryga-Sztokholm- Ryga, w kabinach wewnętrznych
- wyżywienie: 2 x śniadania zgodnie z programem
- uroczysta, sylwestrowa kolacja
- opiekę pilota podczas podróży
- ubezpieczenie KL, NNW
- opiekę pilota

Cena nie zawiera:

kosztów programowych – 40 euro/osoba (tour guide, opłaty portowe, ewentualne wjazdy do miast, przewodnicy lokalni)

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:
KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)
Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Na polsko-szwedzkiej fali!

Polska
Na polsko-szwedzkiej fali! - Szwecja
super cena
Polecamy
Nowość!

9.11. - 11.11.2019

Liczba noclegów: 2

Autokar

Śniadania i obiadokolacje

Więcej od 509 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek