Filtr

Program

Dzień 1.
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd w stronę Ukrainy do Lwowa. Rozpoczęcie zwiedzania miasta, w którym zauważymy wpływy zarówno wschodu, jak i zachodu, różnych narodowości i religii. Spacer po Lwowie: Prospekt Swobody – miejsce manifestacji politycznych i parad wojskowych, Teatr Wielki i Balet – to połączenie wielkiej sztuki rzeźby, malarstwa i architektury, dalej Plac Adama Mickiewicza z pomnikiem wieszcza. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 2.
Śniadanie. Rozpoczęcie Szlaku Złotej Podkowy, w którym znajdziemy najważniejsze zabytki regionu. Złoczów – zwiedzanie zamku należącego niegdyś do rodziny Sobieskich i Radziwiłłów, Podhorce – rezydencja Koniecpolskich, Rzewuskich, Ossolińskich wraz z Klasztorem Bazylianów. Następnie Zamek w Olesku, w którym urodził się Jan III Sobieski, a obecnie jest on siedzibą filii Lwowskiej Galerii Narodowej. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3.
Śniadanie. Przejazd do jednego z najpiękniejszych miast dawnej Rzeczypospolitej – Żółkwi, założonego przez hetmana Stanisława Żółkiewskiego, który w zamyśle miał przypominać renesansowy Zamość. Żółkiew była ulubioną rezydencją Jana III Sobieskiego, który dekorował miasto w stylu barokowym. Spacer po mieście: Kolegiata św. Wawrzyńca z grobowcami Jakuba i Konstantego Sobieskich, zamek z początku XVII wieku, neobarokowy Ratusz, synagoga i zespół ojców dominikanów. Przejazd do Lwowa i druga część zwiedzania miasta – Katedra Ormiańska, Cerkiew Uspieńska, Wieża Prochowa, kościół św. Andrzeja i klasztor Bernardynów – jeden z najpiękniejszych kościołów Lwowa. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Ostatnia część zwiedzania Lwowa –  jeden z największych cmentarzy w Europie – Cmentarz Łyczakowski, dalej cmentarz Orląt Lwowskich, katedra św. Jura, na samym końcu wejdziemy na Wysoki Zamek z Kopcem Unii, by zobaczyć panoramę miasta i okolic. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd do niektórych miast Polski po północy (dnia następnego).

Cena zawiera

przejazd komfortowym autokarem klasy Premium (WC, klimatyzacja, DVD, barek),
opieka pilota podczas wyjazdu, zakwaterowanie w hotelu *** w pokojach 2,3 - osobowych na terenie Ukrainy (3 noclegi),
wyżywienie (3 śniadania i 3 obiadokolacje lub 3 śniadania w zależności od wykupionej oferty), ubezpieczenie KL, NNW,
oprowadzanie z systemem TOUR GUIDE (mobilne urządzenie połączone bezpośrednio z mikrofonem pilota/przewodnika)

Cena nie zawiera:

kosztów programowych - bilety wstępu, przewodnik lokalny po Lwowie, ewentualnych opłat wjazdowych do miast, podatków lokalnych – 50 euro/osoba, kwota zbierana przez pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy,
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych,
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji
obligatoryjnej dopłaty do obiadokolacji (w przypadku zakupienia opcji ze śniadaniem) - 50 euro/osoba, płatne w dniu rozpoczęcia imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Dodatkowe informacje

Każdy Podróżny zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu, nie mniej niż 3 miesiące po zakończeniu imprezy.
W przypadku wybrania opcji dokwaterowania, klienci tej samej płci są kwaterowani w pokojach 2,3 – osobowych. Jeśli na 7 dni przed wyjazdem nie będzie innych chętnych na skorzystanie z opcji dokwaterowania, klient jest zobligowany do dopłaty do pokoju 1-osobowego.

Ukraina czaruje swoim naturalnym pięknem, skromnością, rozległymi stepami i urokliwymi miastami, w których kryje się wiele wspaniałych zabytków. Sama flaga tego państwa, swoimi kolorami nawiązuje do błękitnego nieba i żółtych pół zboża. Odnajdziemy tu wiele romantycznych, czarujących miejsc, jak na przykład „Tunel Miłości” w Klewaniu, który przez drzewa rosnące w łuk tworzy kilkukilometrową ścieżkę będącą naturalnym, niesłychanie pięknym tunelem. Poznając Ukrainę, warto zajrzeć do Lwowa, w którym to dostrzeżemy zarówno wpływy wschodu, jak i zachodu. Zobaczymy tu Prospekt Swobody będący miejscem manifestacji politycznych i parad wojskowych, Teatr Wielki i Balet, czy plac Adama Mickiewicza, na którym znajduje się pomnik wieszcza. Szczególnym powodzeniem wśród turystów zwiedzających Ukrainę cieszy się szlak „Złotej Podkowy” nazwany tak ze względu na położenie zamków, układających się w jej kształt. Zwiedzając szlak, warto odwiedzić należący niegdyś do rodziny Sobieskich i Radziwiłłów zamek w miejscowości Złoczów, rezydencję Podhorce wraz z Klasztorem Bazylianów, czy zamek w Olesku, w którym urodził się Jan III Sobieski.

Mapa

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek