Livigno -Snowland

od 2 004 PLN
Transport Autokar | Dojazd własny
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje

Filtr

Położenie

Livigno położone jest w odciętej od świata alpejskiej dolinie tuż przy granicy ze Szwajcarią. Odległa i niedostępna lokalizacja decydowała o niewielkiej popularności tego miejsca aż do lat 50-tych ubiegłego wieku. Wraz z wybudowaniem tunelu Munt La Schera w 1964 roku nastąpił intensywny rozwój Livigno, które w krótkim czasie stało się jednym z najpopularniejszych ośrodków sportów zimowych w Europie. Region słynie głównie ze swojego specyficznego klimatu. Ponad 320 dni słoneczne w roku oraz śnieg utrzymujący się od grudnia do końca kwietnia zapewniają idealne warunki na narty. Przez ten czas czynne są wszystkie z 115 km szerokich tras, z których tylko 10% najniżej położonych może być miękkich od wiosennej pogody. Cała reszta jest co roku doskonale przygotowana. Odpowiednia wysokość stacji i obecność armatek śnieżnych gwarantuje bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych aż do kwietnia. Doskonała infrastruktura narciarsko-snowboardowa Livigno składa się w sumie 36 wyciągów o ogromnej przepustowości maksymalnej: 46 000 osób na godzinę.

Opcje wyżywienia

Śniadanie i obiadokolacje.

Cena zawiera

7 noclegów w Apartamentach San Roco,
6 dniowy skipass,
przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD) - w przypadku wyboru opcji z dojazdem autokarem,
snowboardowe szkolenia freestylowe z proriderem Get High!,
wspólne grillowanie z kiełbaską dla każdego uczestnika,
wjazd do strefy wolnocłowej,
wspólną rozgrzewkę na

Cena nie zawiera:

obowiązkowej opłaty klimatycznej -12 euro/osoba,
obowiązkowej opłaty za wyżywienie w kompleksie hotelowym - 98 euro/osoba,
obowiązkowego ubezpieczenie narciarsko-snowboardowego KL,KR,NNW - 80 PLN/osoba,
nieobowiązkowych szkoleń snowboardowych lub narciarskich - poziom początkujący lub średnio-zaawansowany z elementami freestylu (6 dni po 2 godziny) - 250 PLN/osoba,
zwrotnej kaucji za ewentualne szkody - 50 euro/osoba,
zwrotnej kaucji za skipass - 5 euro/osoba.

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

We Włoszech nie można się nudzić! Każde, nawet najmniejsze miasteczko, to odrębna historia, cel podróży i możliwość zatrzymania się na krzepiące espresso. Dla tych, którzy wybierają się pierwszy raz przygotowaliśmy program Włoski Elementarz będący zapoznaniem się z Włochami, ich pięknem oraz spotkaniem z najbardziej znanymi miejscami nie tylko we Włoszech, ale i na całym świecie! Dla tych, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę, odwiedzić miasta mniej znane, ale równie zachwycające przygotowaliśmy Włoskie Impresje! Wszystkie wycieczki autokarowe realizowane są wygodnymi autokarami klasy PREMIUM, dzięki którym nawet najdalsza podróż staje się przyjemnością, a włoskie upały podczas przejazdów nie będą nam straszne.
Livigno położone jest w odciętej od świata alpejskiej dolinie tuż przy granicy ze Szwajcarią. Odległa i niedostępna lokalizacja decydowała o niewielkiej popularności tego miejsca aż do lat 50-tych ubiegłego wieku. Wraz z wybudowaniem tunelu Munt La Schera w 1964 roku nastąpił intensywny rozwój Livigno, które w krótkim czasie stało się jednym z najpopularniejszych ośrodków sportów zimowych w Europie. Region słynie głównie ze swojego specyficznego klimatu. Ponad 320 dni słoneczne w roku oraz śnieg utrzymujący się od grudnia do końca kwietnia zapewniają idealne warunki na narty. Przez ten czas czynne są wszystkie z 115 km szerokich tras, z których tylko 10% najniżej położonych może być miękkich od wiosennej pogody. Cała reszta jest co roku doskonale przygotowana. Odpowiednia wysokość stacji i obecność armatek śnieżnych gwarantuje biały puszek, aż do końca kwietnia. Doskonała infrastruktura narciarsko-snowboardowa Livigno składa się w sumie z 36 wyciągów o ogromnej przepustowości maksymalnej do 46.000 osób na godzinę.
Miłośnicy freestyle’u odnajdą się na jednym z dwóch wspaniałych snowparków, spośród których ten na części Mottolino zaliczany jest do jednego z najlepszych w Europie! Co roku odbywają się tu liczne zawody, które wprawiają w zachwyt widownię.
Livigno jest jedyną w swoim rodzaju strefą wolnocłową, która umożliwia zakupy po bardzo atrakcyjnych cenach. Przez całą miejscowość ciągnie się długi deptak, na którym markowe perfumy i alkohole są w bardzo dostępnych cenach.

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Livigno - Tydzień Freeski

Włochy Livigno
Livigno - Tydzień Freeski - Livigno
Skipass w cenie!

9.4. - 18.4.2021

Liczba noclegów: 7

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 1 904 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek