Eklata Medena - Obóz Młodzieżowy

od 2 279 PLN
Transport Autokar
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje

Filtr

Zakwaterowanie

Ośrodek Eklata Medena*** to specjalistyczne centrum turystyki dziecięcej i młodzieżowej znajduje się w idyllicznym kompleksie apartamentów Medena*** w Seget Donji w pobliżu miasta Trogir. Osiedle położone jest przy pięknej, żwirowej plaży w bezpiecznym i cichym otoczeniem z śródziemnomorską roślinnością. Na terenie ośrodka nie ma ulic, tylko ścieżki. Budynki mieszkalne posiadają parter + pierwsze piętro, co czynie je idealnym miejscem dla grup dzieci i młodzieży pod względem bezpieczeństwa. Zakwaterowanie jest w apartamentach typu 3+1 (pokój dzienny + sypialnia) i 6+1 (pokój dzienny + dwie sypialnie). Wszystkie apartamenty są w standardzie 3* i obejmują zaplecze sanitarne, mini-kuchnię, telewizor, telefon, klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na terenie ośrodka znajduje się restauracja, minimarket, nowy duży, tartanowy sportowy plac sportowy (piłka nożna, siatkówka, koszykówka i piłka ręczna), boisko do siatkówki plażowej i dyskoteka na wieczorną rozrywkę. Wykorzystanie całej infrastruktury jest bezpłatne. Można też skorzystać z różnorodnych urządzeń rekreacyjnych (kajaki, rowery, rolki, strzały).

Opcje wyżywienia

2 posiłki:
śniadanie w formie bufetu
kolacja – wybór jednego z trzech dań menu – danie główne z dodatkami (serwowane), ciepła lub zimna przystawka, sałata, deser, woda (bufet)

Program

Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Polskę, Czechy, Słowację, Węgry w kierunku Chorwacji. Nocny przejazd.
Dzień 2.
Przyjazd do Chorwacji w godzinach porannych. Zakwaterowanie w obiekcie od godziny 14:00. Odpoczynek po podróży.
Dzień 3-8.
Wypoczynek w Chorwacji. Korzystanie z uroków miejscowości, korzystanie z wycieczek, posiłków. Program animacyjny prowadzony przez animatorów hotelowych i kadrę obozową.
Dzień 9.
Wykwaterowanie z obiektu do godziny 9:00. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
Dzień 10,
Przyjazd do poszczególnych miast Polski.

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy Premium na trasie Polska-Chorwacja-Polska
zakwaterowanie: 7 noclegów a apartamentach w ośrodku Eklata Medena***
wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje w ciągu trwania turnusu
opiekę kadry na trasie przejazdu i podczas pobytu
program animacyjny podczas pobytu prowadzony przez kadrę hotelową i kadrę obozową
ubezpieczenie KL, NNW

Cena nie zawiera:

uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek