Filtr

Położenie

Piękna Riwiera Czarnogórska przyciąga coraz więcej spragnionych Słońca turystów. Dzięki występowaniu subtropikalnej roślinności oraz bogactwu wielu gajów oliwnych tworzy niepowtarzalny klimat wokół. Spacerując miejscowością będziemy mogli zajrzeć do kawiarni, barów i restauracji a na plaży skorzystać z punktów wodnej rekreacji. W miejscowości znajdziemy kilka plaż na której gwarantowany jest wspaniały wypoczynek!

Zakwaterowanie

Willa Armin zlokalizowana jest tuż przy głównej drodze prowadzącej do plaży (ok. 150 metrów). Na dole willi mieści się sklep spożywczy i piekarnia, wokół znajdziemy inne sklepy, restauracje, bary, w miejscowości istnieje również możliwość wypożyczenia samochodu.
Willa Armin dysponuje również wspólnym tarasem wychodzącym na główna ulicę.
Restauracja, w której serwowane są posiłki znajduje się około 40 metrów od wili.
Dostępne opcje zakwaterowania:
Studio 2-3 os. z bocznym widokiem na morze
Studio 2-3 os.
Studio 2-4 os.

Plaża

Plaża znajduje się około 150 metrów od morza.
W miejscowości Dobra Voda znajdują się 2 plaże (kamienista i żwirowo-kamienista)– Willa Armin znajduje się w bliższej odległości od plaży żwirowo-kamienistej. Wzdłuż plaży znajdują się liczne restauracja i bary. Możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli na plaży.

Program

Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Serbię w kierunku Czarnogóry. Nocny przejazd.
Dzień 2.
Przyjazd do Czarnogóry w godzinach porannych. Zakwaterowanie w obiektach od godziny 14:00. Odpoczynek po podróży.
Dzień 3-11.
Wypoczynek w Czarnogórze. Korzystanie z uroków miejscowości, korzystanie z wycieczek, posiłków.
Dzień 12.
Wykwaterowanie z obiektu do godziny 9:00. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
Dzień 13.

Przyjazd do poszczególnych miast Polski.

Opcje wyżywienia

bez wyżywienia
dopłata do śniadania
- 9 dni
190 zł/osoba
dopłata do obiadokolacji - 9 dni
320 zł/osoba
dopłata do śniadań i obiadokolacji - 9 dni
500 zł/os

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
zakwaterowanie w wybranym typie pokoju
opiekę pilota na trasie Polska – Czarnogóra – Polska
opiekę rezydenta na miejscu
ubezpieczenie KL, NNW

Cena nie zawiera:

uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych
opłaty klimatycznej - 10 euro/osoba, dzieci do 12. roku życia - 5 euro
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Dodatkowe informacje

W celu polepszenia jakości wypoczynku zalecamy zabrać ze sobą karimaty oraz buty przeznaczone do wody ze względu na kamieniste dno morskie i plaże, na których są kamienie.

Wycieczki fakultatywne

Tour de Czarnogóra – kraj gór zatopionych w morzu, pięknych górskich widoków, przezroczystej wody, przyjaznych ludzi i niepowtarzalnej atmosfery. Wycieczka, podczas której zobaczymy najważniejsze miejsca w Czarnogórze – Budwę, Kotor oraz Perast.
Budwa – zwiedzanie jednej z najpiękniejszych i najstarszych starówek nad Adriatykiem. Podczas spaceru zobaczymy między innymi: kościół świętego Jana – jednej z najstarszych na wybrzeżu czarnogórskim, którego początki sięgają IX wieku, kościół Santa Marija in Punta zbudowany przez Benedyktynów ulokowany nad samym morzem, cerkiew Świętej Trójcy – której wnętrze jest udekorowane malowidłami artysty z Korfu – Nicholaosa Aspioti, mury obronne z twierdzą Mogren oraz Wyspa Świętego Mikołaja. Dalej przejazd do Kotoru – portowego miasta z trzech stron otoczonego przez masywy górskie. Miasto jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w południowo-wschodniej Europie, otoczone średniowiecznymi murami o długości 4,5 km. Podczas zwiedzania miasta zobaczymy: cerkiew św. Łukasza, cerkiew św. Mikołaja, Katedra św. Tryfona – patrona miasta, romańsko – gotycki kościół św. Michała, Pałac Drago, oraz Bramy: Morska, Północna i Południowa. Po zwiedzaniu miasta czas wolny na posiłek (we własnym zakresie). Następnie przejazd do Perastu – przepłynięcie statkiem na Wyspę Sveti Juraj – zwiedzanie wyspy z przewodnikiem. Powrót w godzinach wieczornych. Konieczne jest zabranie stroju umożliwiającego zakrycie ramion. Wycieczka całodniowa. Cena ok. 33 euro.

Wieczór Bałkański
Wieczór Bałkański to niepowtarzalna możliwość bliskiego poznania kultury, jedzenia i zwyczajów w Czarnogórze. To wędrówka przez bałkańskie smaki, muzykę i opowieści. Wycieczka rozpoczyna się około godziny 17:00. Udamy się do miejsca, gdzie przesiądziemy się do samochodów terenowych, aby skorzystać z przejazdu po górach w paśmie Rumija, dalej przyjazd do regionalnej gospody w której czeka na nas regionalna kuchnia – w ofercie wybór mięs, sałatki, ser, oliwki, ciasto oraz napoje bezalkoholowe, piwo i trunek z tego regionu – rakija. Podczas całego wieczoru będzie przygrywała nam muzyka, poznamy wiele ciekawostek związanych z kulturą. Wieczór przeznaczony dla osób ceniących sobie poznawanie danego regionu lokalnie, będąc częścią wydarzenia. Powrót w godzinach późnowieczornych. Cena ok. 30 euro.

Fish Piknik
Wycieczka przeznaczona dla każdego, który lubi spotkania lokalnymi smakami. Wycieczkę rozpoczynamy w godzinach porannych od przejazdu do Ulcinja, i wypłynięcia statkiem z tej miejscowości wzdłuż wybrzeża na wyspę Ada Bojana, a tam plażowanie i kąpiel do godziny około 15:00. Następnie znowu wsiądziemy na statek i podpłyniemy do granicy albańskiej by podziwiać zabudowę drewnianych domków. Następnie główny punkt programu czyli fish piknik – a tu do wyboru zupa ryba, ryby z grilla, napoje, rakija, owoce. W godzinach wieczornych powrót do Dobrej Vody. Cena ok. 35 euro

Albania Tour
Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Szkodry – zwiedzania ruin Twierdzy Rozafa z przewodnikiem. Otoczony rzekami Buna i Drin, a ze wzgórza, na którym jest położony rozpościera się piękny widok na okolicę jak również Góry Północnoalbańskie oraz największe na Bałkanach Jezioro Szkoderskie. Sama zaś twierdza została wielokrotnie przebudowana, a armie różnych narodowości ją podbijały i wykorzystywały do celów militarnych. Po roku 1913 twierdza popadła w ruinę, jednakże od czasu przeznaczenia jej na cele turystyczne z każdym rokiem jest odwiedzana przez licznych turystów. Następnie spacer po mieście z przewodnikiem i czas wolny na posiłek i zakup pamiątek. Dalej przejazd do Kruji i zwiedzanie Muzeum Skanderbega – albańskiego bohatera narodowego, będącego jednym z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Albanii oraz Zamku w Kruji – siedziba Skanderbega. Konieczne jest zabranie stroju umożliwiającego zakrycie ramion. Wycieczka całodniowa. Cena ok. 33 euro.

Piękna Riwiera Czarnogórska przyciąga coraz więcej spragnionych Słońca turystów. Dzięki występowaniu subtropikalnej roślinności oraz bogactwu wielu gajów oliwnych tworzy niepowtarzalny klimat wokół. Spacerując miejscowością będziemy mogli zajrzeć do kawiarni, barów i restauracji a na plaży skorzystać z punktów wodnej rekreacji. W miejscowości znajdziemy kilka plaż na której gwarantowany jest wspaniały wypoczynek!

Mapa

nie dostępne

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek