Filtr

Program

DTM (od 2000 roku Deutsche Tourenwagen Masters, w latach 1984-1995 Deutsche Tourenwagen Meisterschaft) – jest to najważniejsza seria wyścigowa samochodów w Niemczech, w której dotychczas brało udział wielu kierowców Formuły 1.
Od 2020 roku Robert Kubica, jedyny Polak dotychczas występujący w formule 1 będzie występować w tych zawodach. Usiądzie on za kierownicą auta przygotowanego przez zespół ART Grand Prix, którego szefem jest Frederic Vasseur, szef Alfa Romeo Racing Orlen. Polak połączy starty za kierownicą BMW z rolą kierowcy rezerwowego zespołu Alfa Romeo Racing Orlen w Formule 1.

11-13 września, Nurburgring, Niemcy - udział w 2 dniach startowym (sobota i niedziela)
2-4 października, Hochenheimring, Niemcy - udział w 2 dniach startowych (sobota i niedziela)

Program ramowy:

Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Dzień 2.
Przyjazd na tor wyścigowy. Wejście na trybuny, czas na kibicowanie uczestnikom zmagań. Po zakończeniu wyścigów zbiórka i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3.
Śniadanie. Udział w drugim dniu zawodów. Zbiórka po zakończeniu programu. Przejazd do Polski. Przyjazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

Cena zawiera

przejazd autokarem na trasie Polska – Niemcy – Polska
opiekę pilota podczas podróży
zakwaterowanie: 1 nocleg w hotelu **/***
wyżywienie: 1 śniadanie lub 1 śniadanie i 1 obiadokolacja w zależności od wybranej oferty
ubezpieczenie KL, NNW

Cena nie zawiera:

obowiązkowej dopłaty do obiadokolacji – 20 euro płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy (w przypadku zakupienia opcji ze śniadaniem)
kosztów programowych i administracyjnych – 10 euro/osoba
biletów wstępu (możliwość zakupienia za pośrednictwem biura) – w zależności od dostępności i kategorii biletu cena waha się od 25 - 90 euro/osoba/bilet, dzieci do 14 r.ż. – możliwe zniżki do 50%.
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa - 3,5% wartości imprezy
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych - 8 zł/dzień/osoba

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:
KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)
Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Nasi zachodni sąsiedzi, choć często omijani w naszych wakacyjnych planach, są warci uwagi. Skorzystaj z jednej z wycieczek autokarowych do regionów: Bawaria, Frankonia czy Szwajcaria Saksońska i przekonaj się, jak wiele atrakcji możesz zobaczyć. Wszystkie wycieczki są realizowane komfortowymi autokarami klasy PREMIUM, które sprawiają, że nawet najdalsza podróż autokarem staje się przyjemna.

Mapa

Podobne oferty


Wspaniała Bawaria LUX

Niemcy Bawaria
Wspaniała Bawaria LUX - Niemcy
First Minute
Oferta Specjalna

2.6. - 6.6.2021

Liczba noclegów: 2

Autokar

Śniadanie

Więcej od 837 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek