Filtr

Program

Przykładowa realizacja programu - propozycja spaceru dla rodziny
Położona u podnóża Sudetów, nad rzeką Odrą, poprzecinana jej licznymi dopływami i kanałami stolica Dolnego Śląska jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Uroku dodaje jej znajdujące się tu 12 wysp i ponad sto mostów. Bogata i burzliwa historia miasta wpisana jest w jego mury, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Wizytę we Wrocławiu rozpoczniemy od najstarszego w kraju, a zarazem jednego z najpiękniejszych ogrodów zoologicznych w Polsce. Powierzchnia ogrodu liczy aż 33 hektary, na których żyje 14 tysięcy zwierząt, przedstawicieli ponad 1100 gatunków. Największą atrakcją ZOO jest Afrykarium – unikatowe na skalę światową oceanarium prezentujące wyłącznie gatunki zamieszkujące Czarny Ląd - od plaży Morza Czerwonego po dżunglę Kongo. Zachwycają m.in. żółwie, kolorowe ryby, hipopotamy, płaszczki, rekiny, pingwiny i krokodyle oraz zjawiskowe manaty. Po wizycie w zoo zwiedzanie miasta. Rozpoczniemy od najstarszej części Wrocławia, Ostrowa Tumskiego. Zobaczymy między innymi: najstarszą budowlę pochodzącą z początków XIII, późnoromański kościół pw. Św. Idziego, katedrę św. Jana Chrzciciela. Następnie spacer przez most Tumski i Wyspę Piasek w stronę Starego Miasta. Mniemy budynek Uniwersytetu Wrocławskiego, przed którym znajduje się słynna fontanna, Szermierz. Kolejnym punktem będzie Stary Rynek. W jego centralnym punkcie wnosi się ratusz. Jest unikatowym w skali europejskiej zabytkiem świeckiej architektury gotyckiej, będącym jednocześnie symbolem miasta. Na Starym Rynku zobaczymy między innymi: Kamienicę pod Złotym Słońcem, Kamienicę pod Gryfami, Kamienicę pod Siedmioma Elektorami, Kamienica pod Błękitnym Słońcem, słynne kamieniczki Jaś i Małgosia oraz dom towarowy braci Barasch (dzisiaj dom handlowy Feniks).

Cena zawiera

2 noclegi w Hotelu Wieniawa** bez wyżywienia
bilety wstępu do Zoo Wrocław, Hydropolis, Aquapark (3 godziny)
Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

wyżywienia
innych wejść i świadczeń
transportu - oferta na dojazd własny

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Mapa

Podobne oferty


Narty Express - Czarna Góra

Polska Dolny Śląsk
Narty Express - Czarna Góra - Dolny Śląsk
First Minute
Nowość!

12.12. - 12.12.2020

Liczba noclegów: 0

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 89 PLN

Narty Express - Zieleniec

Polska Dolny Śląsk
Narty Express - Zieleniec - Dolny Śląsk
First Minute
Nowość!

12.12. - 12.12.2020

Liczba noclegów: 0

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 79 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek