Filtr

Program

Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Parku Mużakowskiego – największego parku w stylu angielskim na terenie Polski położonego na pograniczu polsko-niemieckim. Założycielem geoparku był Hermann Ludwig Heinrich von Puckler -Muskau, który zainspirowany podróżami po świecie, zachwycił się ideą ogrodu angielskiego i poprosił mieszkańców okolic, aby pomogli mu zrealizować takie założenie. Na terenie parku znajduje się Nowy Zamek, odbudowany, po niemal doszczętnym spaleniu podczas II wojny światowej. Z jego 35 - metrowej wieży możemy zobaczyć widok na ten niesamowity park. W 2004 roku Park Mużakowski został wpisany na listę UNESCO, czyniąc go jednym z 12 miejsc wpisanych na tę listę w Polsce. Następnie przejazd do Zamku Czocha - budowanego w latach 1241-1247 z polecenia króla czeskiego Wacława Przemyślidy. Zwiedzanie zamkowych wnętrz z przewodnikiem. W poszczególnych pomieszczeniach budynku odkryjemy tajemne przejścia i poznamy związane z nim legendy. Mówi się, że w tutejszej studni topiono niewierne żony, które do dziś snują się po zamkowych korytarzach, a w podziemiach prawdopodobnie nadal znajduje się skarb. Obiekt wielokrotnie stawał się scenografią filmów i seriali, jest także jednym z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Dolnego Śląska. Czas wolny na spacer wokół zamku, możliwość zjedzenia posiłku w zamkowej restauracji (we własnym zakresie). Zbiórka i przejazd do poszczególnych miast Polski.

Cena zawiera

Przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
Opiekę pilota podczas podróży
Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

Kosztów programowych: bilety wstępu do Parku Mużakowskiego, bilet wstępu do Zamku Czocha, usługi przewodnickie, opłaty parkingowe, opłaty związane z wcześniejszą rezerwacją biletów, opłaty administracyjne – 65 PLN/osoba – płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Mapa

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek