Filtr

Program

Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Torunia.
Toruń to miasto wyróżnione wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto założyli Krzyżacy w 1233 roku. Zobaczymy Rynek Staromiejski i Nowomiejski. Przespacerujemy się uliczkami, którymi chodził sam Mikołaj Kopernik. Dowiemy się jaką funkcję pełniło krzyżackie Gdanisko. Zobaczymy mury zamkowe, które pamiętają czasy pobytu Krzyżaków w Toruniu. Poznamy legendę Toruńskich Katarzynek. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W programie Brama Klasztorna, spichlerze, Krzywa Wieża, mury miejskie, Łuk Cezara, Kościół Mariacki, Rynek Staromiejski, Ratusz Staromiejski, Dwór Artusa, pomnik Flisaka, Pomnik Mikołaja Kopernika, Via Regia, Dom Mikołaja Kopernika, Katedra Świętojańska, ruiny zamku krzyżackiego, Gdanisko, zamkowy młyn, Brama Mostowa, ul. Ciasna, Kościół św. Jakuba, Rynek Nowomiejski, Plac Podominikański, Most Pauliński, ul. Podmurna, Baszta Koci Łeb. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny. Następnie przejazd do poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Cena zawiera

Przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
Opiekę pilota podczas podróży
Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

Kosztów programowych: usługi przewodnika lokalnego, kosztów administracyjnych - 10 PLN/osoba, płatne u pilota w autokarze, w dniu rozpoczęcia imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.
Województwo kujawsko – pomorskie trafnie nazywane jest kolebką Polski, to tutaj cofniemy się w czasie, zwiedzając pierwsze polskie grody, a także znajdziemy liczne zabytki wczesnego średniowiecza. Kujawsko – Pomorskie znane jest przede wszystkim z takich miast turystycznych jak: Biskupin, malowniczy Ciechocinek, czy pachnący piernikami Toruń.

Mapa

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek