Filtr

Program

Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do Bobolic.
Bobolice to położona w samym sercu Jury niewielka miejscowość zatopiona wśród wapiennych ostańców. Zamek Bobolice został zbudowany w połowie XIV wieku przez króla Kazimierza Wielkiego. Był elementem systemu obronnego jurajskich warowni, które chroniły zachodnią granicę królestwa od strony Śląska. Jest to pierwszy obiekt na naszym „Szlaku orlich gniazd”. Zwiedzanie zamku z przewodnikiem. Ciekawostką jest to, że kręcono na nim polski serial „Korona Królów”. Po zakończeniu zwiedzania przejazd do miejscowości Podzamcze gdzie znajduje się Zamek Ogrodzieniec wzniesiony również za czasów króla Kazimierza Wielkiego. Położony jest na najwyższym wzniesieniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej (515,5 m n.p.m.). Jest to największy, najbardziej znany, a także najpopularniejszy ze wszystkich zamków na Szlaku Orlich Gniazd. Zwiedzanie zamku z przewodnikiem. Kolejnym punktem będzie przejazd do Zamku w Pieskowej Skale i znajdującej się obok niego słynnej „Maczugi Herkulesa”. Zamek położony jest w północnej części Ojcowskiego Parku Narodowego, na wysokim cyplu skalnym nad doliną Prądnika. Wzniesiony przy starej drodze handlowej prowadzącej z Krakowa na Śląsk, jest warowną rezydencją renesansową z elementami średniowiecznymi i uzupełnieniami z późniejszych epok. Pierwsze wzmianki informują, że pierwsze umocnienia znajdowały się na skalnym występie już w 1315 r. Zwiedzanie z przewodnikiem. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 2.
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Krakowa. Zwiedzanie z przewodnikiem miasta rozpoczniemy od Wawelu. Przejdziemy w kierunku Smoka Wawelskiego, a następnie wejdziemy na Wzgórze Wawelskie. Zobaczymy tu dziedziniec zamku wraz z krużgankami. Kolejnym punktem będzie Katedra Wawelska. Wejdziemy do krypty wieszczów, grobów królewskich oraz na wieżę Katedry gdzie znajduje się „Dzwon Zygmunta”. Schodząc z Wawelu, przespacerujemy się ul. Kanoniczą, a następnie Grodzką. Miniemy po drodze romański kościół św. Andrzeja oraz barokowy Kościół Piotra i Pawła. Przejdziemy przez Plac Wszystkich Świętych ze słynnym Oknem papieskim oraz kościołem Franciszkanów z witrażem Stanisława Wyspiańskiego. Dojdziemy do Rynku ze sławnym Kościołem Mariackim, Sukiennicami i Wieżą Ratuszową. Po spacerze po Starówce czas wolny na posiłek (we własnym zakresie). Po posiłku udamy się na Żydowski Kazimierz, gdzie przejdziemy ul. Szeroką, zobaczymy Cmentarz Remu, Starą Synagogę oraz słynny Plac Nowy. Po zakończeniu zwiedzania przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3.
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej. Znajduje się tam powstałe na początku XVII wieku unikatowe sanktuarium pasyjno-maryjne osadzone w naturalnym krajobrazie. W roku 1999 została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Należy ona do najbardziej interesujących i malowniczo położonych obiektów zabytkowych w Polsce. Zwiedzanie bazyliki i klasztoru. Po jego zakończeniu przejazd do Tyńca i zwiedzanie słynnego Opactwa Benedyktynów. Jest to najstarszy, liczący prawie 1000 lat, istniejący klasztor w Polsce. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny. Następnie przejazd do poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Cena zawiera

Przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
Opiekę pilota podczas podróży
Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu **/***
Wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje lub 2 śniadania ( w zależności od wykupionej opcji)
Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

Kosztów programowych: biletów wstępu - Zamek Bobolice, Ogrodzieniec, Pieskowa Skała, Kraków - Kościół Mariacki, Dzwon Zygmunta i Groby Królewskie, Smocza Jama, Synagoga i Cmentarz Remy, Kalwaria Zebrzydowska, Opactwo w Tyńcu, usługa przewodnicka, koszty parkingów, koszty związane z wcześniejszą rezerwacją biletów, koszty administracyjne - 140 PLN/osoba, płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 10.000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonymi w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-NNW-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162224

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Polska jest piękna! Już dziś zacznij przygodę na jednej z wycieczek autokarowych, gdzie przygotowane przez nas programy pokażą najwspanialsze zakątki Polski. W naszej ofercie znajdziesz wiele regionów: Bieszczady, Lubelszczyzna, Kaszuby, Podlasie czy Dolny Śląsk przedstawione w formie atrakcyjnych weekendowych city breaków lub dłuższych wycieczek objazdowych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Mapa

Podobne oferty


Diuna - Domki Darłówko

Polska
Diuna - Domki Darłówko - Polska

19.6. - 26.6.2021

Liczba noclegów: 7

Dojazd własny

Pełne wyżywienie

Więcej od 1 332 PLN

Diuna - Domki Łeba

Polska
Diuna - Domki Łeba - Polska

19.6. - 26.6.2021

Liczba noclegów: 7

Dojazd własny

Pełne wyżywienie

Więcej od 1 332 PLN

Energylandia Dojazd Własny

Polska
Energylandia Dojazd Własny - Polska
Bon 500+

1.5. - 2.5.2021

Liczba noclegów: 1

Dojazd własny

Bez wyżywienia

Więcej od 299 PLN

Hotel Skalny SPA*** - Polańczyk

Polska Bieszczady
Hotel Skalny SPA*** - Polańczyk - Polska
Idealne dla rodzin
Bon 500+

6.3. - 7.3.2021

Liczba noclegów: 1 ,5 ,7

Dojazd własny

Śniadania i obiadokolacje

Więcej od 272 PLN

Och! Bieszczady

Polska Bieszczady
Och! Bieszczady - Polska
First Minute
Bon 500+

21.4. - 24.4.2021

Liczba noclegów: 3

Autokar

Śniadanie

Więcej od 746 PLN

Perły Warmii

Polska Warmia i Mazury
Perły Warmii - Polska
First Minute
Bon 500+

9.4. - 11.4.2021

Liczba noclegów: 2

Autokar

Śniadanie

Więcej od 418 PLN

Skalny Spa*** - Dom na Skale

Polska Bieszczady
Skalny Spa*** - Dom na Skale - Polska
First Minute
Bon 500+

5.6. - 10.6.2021

Liczba noclegów: 5 ,7

Dojazd własny

Śniadania i obiadokolacje

Więcej od 1 166 PLN

Suntago Park of Poland Dojazd Własn...

Polska
Suntago Park of Poland Dojazd Własny - Polska
Bon 500+

15.5. - 16.5.2021

Liczba noclegów: 1

Dojazd własny

Bez wyżywienia

Więcej od 311 PLN

Szlakiem Żubra i Tatarów

Polska Podlasie
Szlakiem Żubra i Tatarów - Polska
First Minute
Bon 500+

3.6. - 6.6.2021

Liczba noclegów: 3

Autokar

Śniadania i obiadokolacje

Więcej od 614 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek