Eger, Wino, Termy

od 449 PLN
Transport Autokar
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje | Śniadanie

Filtr

Program

I ETAP FIRST MINUTE – do 30.11.2020
Bezpłatna zmiana terminu wyjazdu na 14 dni przed rozpoczęciem imprezy.
Bezpłatna zmiana uczestnika wyjazdu na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.
Wybór miejsca w autokarze gratis.
Zniżki do 40% na wycieczki objazdowe i wczasy.


Dzień 1.
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Słowację, przyjazd do legendarnego Tokaju, regionu winiarskiego w północno-wschodnich Węgrzech, krainy białych win, położonej u zbiegu rzek Bodrog i Cisy. Degustacja w piwnicy winnej i oprowadzanie po winnicy, cenionych w całej Europie już od XV wieku win tokajskich, możliwość zakupu wina. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja w Czardzie. Nocleg.

Dzień 2.
Śniadanie. Zwiedzanie malowniczego, usłanego barokowymi zabytkami, klimatycznego Egeru. Region ten słynie z wybornych win, a jego tradycja winiarska sięga już XIII wieku. W programie zwiedzania: zamek- symbol zwycięstwa Węgrów nad Turkami, jeden z najpiękniejszych kościołów barokowych w Europie- Kościół Minorytów, bazylika, muzeum marcepanu, czas wolny w okolicy bazaru znajdującego się niespełna 300 metrów od głównego placu miasta, na którym to można zakupić lokalne wyroby, degustacja win w liczącej 150 winnic, Dolinie Pięknej Pani, o niepowtarzalnym nastroju, położonej nieopodal historycznego centrum Egeru. Kolacja węgierska przy muzyce cygańskiej. Nocleg

Dzień 3.
Śniadanie. Przejazd do jedynego w swoim rodzaju kompleksu basenów termalnych, położonych w naturalnych grotach w Miskolc-Tapolcy. Krótki spacer po Miskolcu. Zbiórka. Przejazd w stronę Polski. W przypadku niektórych miast przyjazd po północy.

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
opiekę pilota podczas podróży
zakwaterowanie - 2 noclegi w hotelu o standardzie turystycznym - ** lub ***
wyżywienie - 2 śniadania i 2 obiadokolacje
ubezpieczenie - KL i NNW

Cena nie zawiera:

kosztów programowych (biletów wstępu, opłat związanych z wcześniejszą rezerwacją biletów, przewodników lokalnych, podatków lokalnych, ewentualnych opłat wjazdowych do miast, TOUR GUIDE - mobilny zestaw słuchawkowy połączony bezpośrednio z mikrofonem pilota/przewodnika) - 55 euro/osoba - płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy
obligatoryjnej dopłaty do obiadokolacji - 40 euro/osoba płatne w dniu rozpoczęcia imprezy u pilota (w przypadku zakupu opcji ze śniadaniem)
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:
KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)
Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Dodatkowe informacje

W przypadku wybrania opcji dokwaterowania, klienci tej samej płci są kwaterowaniu w pokojach 2,3 – osobowych. Jeśli na 7 dni przed wyjazdem nie będzie innych chętnych na skorzystanie z opcji dokwaterowania, klient jest zobligowany do dopłaty do pokoju 1-osobowego.

Polak - Węgier dwa bratanki. Węgry, a przede wszystkim Budapeszt i Zakole Dunaju, Dolina Pięknej Pani, winnice w Egerze i Tokaju co roku zyskują na popularności. Wszystkie najważniejsze miejsca na Węgrzech znajdziesz w naszych programach, wycieczki autokarowe są realizowane autokarami klasy PREMIUM, dzięki którym nawet najdalsza podróż będzie przyjemnością.
Tokaju to zarówno region winiarski w północno-wschodnich Węgrzech, miasto, jak i najbardziej znana odmiana węgierskiego wina. Nazywany jest krainą białych win, a winorośle uprawia się na tych terenach już od średniowiecza. W 2012 r. region ten trafił na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie pięknych, rozległych winnic i degustacje win połączone z węgierskimi specjałami sprawią, że spędzony tu czas na długo pozostanie w naszej pamięci.
Eger swoją bogatą tradycją winiarską sięga XIII wieku i z pewnością nie zaskoczymy nikogo pisząc, iż tutejsze wina są po prostu wyborne! Region ten gwarantuje nam także piękne barokowe zabytki oraz malownicze krajobrazy. Zwiedzając, koniecznie trzeba zobaczyć zamek będący symbolem zwycięstwa Węgrów nad Turkami, jeden z najpiękniejszych kościołów barokowych w Europie- Kościół Minorytów, bazylikę, a także muzeum marcepanu. Warto zajrzeć także do Doliny Pięknej Pani, położonej nieopodal historycznego centrum Egeru.

Mapa

Podobne oferty


Předcházející snímek
Následující snímek