Filtr

Program

Dzień 1.
Wyjazd z poszczególnych miast Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Nocny przejazd w stronę Włoch.

Dzień 2.
Przyjazd do Wenecji – miasta znanego na całym świecie, które każdy chciałby zobaczyć chociaż raz w życiu. Przepłynięcie łódką po kanałach weneckich w stronę centrum. Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, podczas którego zobaczymy m.in.: Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Dzwonnica, dzielnica Rialto z najsłynniejszym mostem o tej samej nazwie, Po zwiedzaniu miasta czas wolny na zakupy i kawę. Zbiórka i przejazd do hotelu zlokalizowanego na trasie Wenecja – Florencja. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3.
Śniadanie. Przejazd do Florencji – perły renesansu. Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, podczas którego zobaczymy – Kościół Santa Maria del Fiorre – kościół ze słynną kopułą będący symbolem miasta, Dzwonnica Giotta, pomnik Michała Anioła, Kościół Santa Croce, Most Złotników. Po zwiedzaniu z przewodnikiem czas wolny lub możliwość indywidualnego zwiedzania Galerii Uffizi – miejsca o koncentracji wielu dzieł sztuki w jednym miejscu, będącym jednym z najstarszych muzeów w Europie. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4.
Śniadanie. Przejazd do Volterry – miasta położonego na wzgórzu otoczonego murami miejskimi. Spacer po mieście: Piazza i Palazzo dei Priori, Piazza San Giovanni z katedrą i baptysterium, Teatr Romański. Następnie przejazd do San Gimignano – zwanego „średniowiecznym Manhattanem” za sprawą wielu wysokich, średniowiecznych wież. Do dziś zachowało się 14 z 72 niegdyś istniejących wież. Spacer po mieście z przewodnikiem, następnie czas wolny przeznaczony na poczucie toskańskiego klimatu – uliczki, sklepy czy włoskie lody i kawa. Następnie przejazd do Sieny, będącą kiedyś „konkurencją” dla Florencji. Spacer po mieście z lokalnym przewodnikiem: Centralny Plac Piazza del Campo o specyficznym kształcie muszli, gdzie 2 razy w roku odbywają się wyścigi Palio, Fontanna Gaia, Wieża z Białym Szczytem – Torre del Mangia, Katedra z olśniewającymi freskami wewnątrz. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5.
Śniadanie. Dzień przeznaczony na zwiedzanie klimatycznych, toskańskich miejscowości – każda z nich o niepowtarzalnej atmosferze. Montepulciano znanego z produkcji wina, będącą jedną z najwyżej położonych toskańskich wiosek, Pienza z bramą miejską i widokiem na okoliczne, malownicze wzgórza Val d’Orcii czy Montalcino z fortecą. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6.
Śniadanie. Przejazd do Rzymu komunikacją miejską. W tym dniu zwiedzimy między innymi: Koloseum, Forum Romanum oraz Kapitol. Spacer z przewodnikiem lokalnym po Placach: Venezia z pomnikiem Emanuela II, Rotonda z Panteonem, Navona z fontanną, di Trevi. Po zwiedzaniu czas wolny na zakupy i kawę. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7.
Śniadanie. Przejazd do Watykanu. Wizyta w Bazylice św. Piotra z dziełem Michała Anioła, Grób Jana Pawła II. Po zwiedzaniu Watykanu dalsze zwiedzanie Rzymu. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 8.
śniadanie. Przejazd do San Marino – najstarszej republiki świata. Zwiedzanie historycznego centrum miasta – Piazza Della Liberta z Pallazzo Publico, z którego rozpościera się piękny widok na okolicę. Dalej dzwonnica i bazylika z relikwiami założyciela San Marino, Góra Titano z zamkiem. San Marino to również okazja do zrobienia zakupów – pełno tutaj sklepów z ekskluzywnymi towarami kuszącymi zwolnieniem z podatku. Zbiórka i nocny przejazd w stronę Polski.

Dzień 9.
Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy.

Cena zawiera

przejazd autokarem klasy PREMIUM (WC, klimatyzacja, barek, DVD)
opiekę pilota podczas podróży
zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelu o standardzie turystycznym ***
wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji serwowane lub 6 śniadań w zależności od zakupionego pakietu
oprowadzanie z systemem TOUR GUIDE - mobilny zestaw słuchawkowy połączony bezpośrednio z mikrofonem pilota/przewodnika
ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie zawiera:

kosztów programowych (biletów wstępu, usługi lokalnych przewodników, łódki w Wenecji, opłat związanych z wcześniejszą rezerwacją biletów, opłat wjazdowych do miast) - 120 euro/osoba; opłata zbierana przez pilota w autokarze, nie podlega rozliczeniu
obligatoryjnej dopłaty do obiadokolacji - 85 euro/osoba, płatne u pilota w autokarze w dniu rozpoczęcia imprezy
ubezpieczenia od chorób przewlekłych i nowotworowych – 8 zł/osoba/dzień
ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości imprezy

Transport

Nasze wyjazdy realizowane są nowoczesną flotą autokarów. Wyposażone są one w barek, DVD, toaletę oraz klimatyzację. Wygodne fotele i powiększona przestrzeń pomiędzy siedzeniami sprawią, że nawet najdalsza podróż przeminie w miłej atmosferze. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze każda wycieczka pozostanie miłym przeżyciem!

Ubezpieczenie

Każdy Podróżny ubezpieczony jest ubezpieczeniem podstawowym Signal Iduna:
Koszty leczenia: 10.000 EUR, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków: 15.000 PLN oraz Bagaż Podróży: 1000 PLN
Przed wyjazdem należy się zapoznać z warunkami ubezpieczenia zamieszczonym w zakładce „Dokumenty”, znajdujący się pod linkiem:
https://www.ochtravel.pl/Public/OchTravel2018/magicBox2016/Documents/dokumenty-dla-klienta-eshop.pdf?TimeStamp=20181121162134

Podróżny może również ubezpieczyć się od chorób przewlekłych:

KL: 10.000 EUR, NNW: 15.000 PLN, BP: 1000 PLN, w tym wliczone następstwa chorób przewlekłych (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży)

Istnieje również możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy – 3,5% wartości imprezy (opcja do wybrania przy rezerwacji – wysokość ceny w zależności od trwania podróży).

Karta Dużej Rodziny

Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny, zgłoś się do nas! Wyślij do nas skan swojej Karty, a my obniżymy Twoją cenę.
Otrzymasz zniżki:
5% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od podstawowych cen katalogowych
3% na wyjazdy organizowane przez biuro liczone od cen first minute, last minute i innych promocji
100 zł zniżki na Obozy Młodzieżowe

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny to składka, którą każdy Klient Biura Podróży Och Travel jest zobowiązany zapłacić przy rezerwacji imprezy do krajów, które nie mają granicy lądowej z Polską. Kwota jest automatycznie doliczana do rezerwacji. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ma na celu zabezpieczyć Klientów przed niewypłacalnością i utratą płynności finansowej biura. Składka ta nie jest przychodem biura i wynosi 10 zł na osobę.

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Turystyczny Fundusz Pomocowy – jest to bezzwrotna opłata naliczana od każdej umowy o imprezę turystyczną wprowadzona 1.01.2021. Powstała ona na wypadek, gdyby Och Travel musiał dokonywać zwrotów pieniędzy na skutek nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności. Kwota nie jest przychodem biura.

Dopuszczalna waga bagażu

Na każdego Podróżnego przypada limit bagażu w wysokości 20 kg bagażu głównego oraz 5 kg bagażu podręcznego.

Dodatkowe miejsce w autokarze

W celu zwiększenia komfortu podróży istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca w autokarze za dodatkową opłatą 450 zł/osoba/wyjazd. W tym przypadku dana osoba ma do dyspozycji podczas podróży 2 fotele obok siebie.

Dodatkowe informacje

W przypadku wybrania opcji dokwaterowania, klienci tej samej płci są kwaterowaniu w pokojach 2,3 – osobowych. Jeśli na 7 dni przed wyjazdem nie będzie innych chętnych na skorzystanie z opcji dokwaterowania, klient jest zobligowany do dopłaty do pokoju 1-osobowego.

We Włoszech nie można się nudzić! Każde, nawet najmniejsze miasteczko, to odrębna historia, cel podróży i możliwość zatrzymania się na krzepiące espresso. Dla tych, którzy wybierają się pierwszy raz przygotowaliśmy program Włoski Elementarz będący zapoznaniem się z Włochami, ich pięknem oraz spotkaniem z najbardziej znanymi miejscami nie tylko we Włoszech, ale i na całym świecie! Dla tych, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę, odwiedzić miasta mniej znane, ale równie zachwycające przygotowaliśmy Włoskie Impresje! Wszystkie wycieczki autokarowe realizowane są wygodnymi autokarami klasy PREMIUM, dzięki którym nawet najdalsza podróż staje się przyjemnością, a włoskie upały podczas przejazdów nie będą nam straszne.

Mapa

Podobne oferty


Ferie w Montecampione

Włochy Montecampione
Ferie w Montecampione - Włochy
Skipass w cenie!

19.2. - 28.2.2021

Liczba noclegów: 7

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 1 604 PLN

Karnawał w Wenecji

Włochy Wenecja
Karnawał w Wenecji - Włochy
First Minute

12.2. - 14.2.2021

Liczba noclegów: 0

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 212 PLN

Livigno - Tydzień Freeski

Włochy Livigno
Livigno - Tydzień Freeski - Włochy
Skipass w cenie!

9.4. - 18.4.2021

Liczba noclegów: 7

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 1 904 PLN

Livigno -Snowland

Włochy Livigno
Livigno - Snowaland - Włochy
Skipass w cenie!

16.4. - 25.4.2021

Liczba noclegów: 7

Autokar

Śniadania i obiadokolacje

Więcej od 2 004 PLN

Val di Sole

Włochy Val di Sole
Val di Sole - Włochy
Skipass w cenie!

29.1. - 7.2.2021

Liczba noclegów: 7

Autokar

Bez wyżywienia

Więcej od 1 904 PLN

Włoski Elementarz

Włochy Wycieczka Objazdowa
Włoski Elementarz - Włochy
First Minute

30.4. - 6.5.2021

Liczba noclegów: 4

Autokar

Śniadanie

Więcej od 1 012 PLN
Předcházející snímek
Následující snímek